S
Header
            دیدار حجت الاسلام‌والمسلمین معزی با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی                        اهمیت مسئولیت پذیری و راهکارهای افزایش آن در جامعه                        از ابزارهای روزآمد در مسیر ترویج فرهنگ، دین و تقویت ایمان بهره گیرید/ ائمه جماعات همچون سفیران امید آفرینی و تقویت روحیه مسئولیت ‌پذیری عمل کنند                        دومین نشست گفتمان تبیینی ائمه جماعات جمعیت هلال احمر برگزار شد                        نماهنگ: دلتنگتم یا امام رضا(ع)                        دیدار صمیمانه نماینده رهبر معظم انقلاب باائمه جماعات هلال احمر فارس                        جشن ولادت امام رضا (ع)در هلال احمر فارس                        سنگ مضجع شریف حرم مطهر امام زاده سید علاالدین حسین(ع) رونمایی شد                        بازدید نماینده ولی فقیه در هلال‌احمر از جمعیت شهرستان نی‌ریز                        انس و تدبر در قرآن ضرورت جامعه به ویژه جوانان است / قرآن مسیر هدایت و تعالی انسان هاست            
کد خبر : 64853
رئیس جمعیت هلال احمر در دیدار با خانواده شهدای امدادگر

خدمت و وحدت توصیه شهداست

سرویس اخبار
دکتر پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر با میزبانی و اهدای لوح، از همسران و والدین شهدای امدادگر، قدردانی کرد و گفت: تکریم از شما وظیفه ما و توصیه‌ی موکد رهبر معظم انقلاب است و بی‌احترامی به شما، خیانت به کشور است.
شنبه 27 آذر 1400 ساعت 20:13
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
خدمت و وحدت توصیه شهداست دکتر پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر با میزبانی و اهدای لوح، از همسران و والدین شهدای امدادگر، قدردانی کرد و گفت: تکریم از شما وظیفه ما و توصیه‌ی موکد رهبر معظم انقلاب است و بی‌احترامی به شما، خیانت به کشور است. http://media.nvhelal.ir//Image/2021/12/202112127653704899_Thum.png خدمت,و,وحدت,توصیه,شهداست nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی این جمعیت، در این مراسم که روز شنبه 27 آذر بگراز شد و حجت الاسلام و المسلمین معزی نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر نیز سخنرانی کرد، دکتر کولیوند هم طی سخنانی گفت: به دعای خیر شما نیازمندم و مطمئنم که دعای شما مستجاب است و موجب عنایت خدا به زندگی و توفیق در کار من است.

وی افزود: تمام تلاش خود را می‌کنم تا فرهنگ ایثار و شهادت را در جمعیت هلال احمر بیش از پیش ترویج دهم. این فرهنگ نباید برای نسل جدید مغفول بماند. در کمتر از یک ماه که در هلال احمر مشغول به خدمت شده‌ام، سه مرتبه توفیق حضور در جمع خانواده‌های شهدا را داشته‌ام. خدمت به خانواده شهدا موجب کارآمدی نظام اسلامی می‌شود.

رئیس جمعیت هلال احمر تصریح کرد: در اولین روزهای همه‌گیری کرونا در کشور، از اولین افرادی بودم که برای جلوگیری از بحران به قم رفتم. در آن روزها، این خانواده‌های شهدا و ایثارگران بودند که بسیار سریع برای کمک به ما و جامعه پیش‌قدم شدند. آن‌ها پرچمداران عزم اجتماعی برای کمک به پیشگیری و حمایت از اولین متاثرین این بیماری بودند.

در این جلسه محمدرضا پورساداتی مشاور رئیس جمعیت هلال احمر در امور ایثارگران، یک جلد از کتاب «حماسه سرخ» را به هر یک از حاضران تقدیم کرد.

این کتاب در قطع رحلی و با 495 صفحه در دو بخش شامل اقدامات و عملکرد جمعیت هلال احمر در ایام دفاع مقدس و همچنین مشخصات، مختصری از زندگی و جملاتی از وصایای شهدای امدادگر منتشر شده است.

دکتر کولیوند ضمن قدردانی از انتشار این کتاب گفت: در اغلب وصایای شهدای امدادگر که در این کتاب خواندم، عشق به امام (ره) و اهمیت ایثار موج می‌زند و ما را بر خدمت و وحدت توصیه می‌کنند.

گفتنی است، جمعیت هلال احمر 490 شهید امدادگر را در جنگ تحمیلی عراق علیه ایران و عملیات‌های بشردوستانه پس از جنگ، تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است و اکنون 15 درصد از کارکنان این جمعیت در سراسر کشور از ایثارگران دفاع مقدس هستند.

 

12/18/2021 8:13:42 PM
آخرین اخبار