S
Header
            پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در هلال‌احمر در پی‌شهادت آیت الله سیدابراهیم رئیسی                        ترقی جامعه، به حفظ کرامت انسان ها وابسته است /دین در پرتو عبودیت خدا دوستدار انسانیت است                        هلال احمر مروج و شاخصه مسئولیت اجتماعی در کشور است                        پیام تسلیت نماینده ولی فقیه به معاون پشتیبانی و منابع انسانی هلال احمر                        هلال احمر در گسترش صلح و آرامش پیشرو است                        امروز جمعیت هلال احمر بر پایه ارزش های انسانی، نماد خدمت به جامعه است                        پیام نماینده ولی فقیه به مناسبت روز جهانی هلال احمر                        از ارتقای اخلاق امدادگری تا توجه به فرهنگ دینی در هلال احمر                        برگزاری مراسم شهادت امام صادق (ع) در هلال احمر                        هلال احمر با تاسی از سیره رفتاری امیرالمومنین (ع) به نیازمندان جامعه خدمت نماید            
کد خبر : 64853
رئیس جمعیت هلال احمر در دیدار با خانواده شهدای امدادگر

خدمت و وحدت توصیه شهداست

سرویس اخبار
دکتر پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر با میزبانی و اهدای لوح، از همسران و والدین شهدای امدادگر، قدردانی کرد و گفت: تکریم از شما وظیفه ما و توصیه‌ی موکد رهبر معظم انقلاب است و بی‌احترامی به شما، خیانت به کشور است.
شنبه 27 آذر 1400 ساعت 20:13
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
خدمت و وحدت توصیه شهداست دکتر پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر با میزبانی و اهدای لوح، از همسران و والدین شهدای امدادگر، قدردانی کرد و گفت: تکریم از شما وظیفه ما و توصیه‌ی موکد رهبر معظم انقلاب است و بی‌احترامی به شما، خیانت به کشور است. http://media.nvhelal.ir//Image/2021/12/202112127653704899_Thum.png خدمت,و,وحدت,توصیه,شهداست nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی این جمعیت، در این مراسم که روز شنبه 27 آذر بگراز شد و حجت الاسلام و المسلمین معزی نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر نیز سخنرانی کرد، دکتر کولیوند هم طی سخنانی گفت: به دعای خیر شما نیازمندم و مطمئنم که دعای شما مستجاب است و موجب عنایت خدا به زندگی و توفیق در کار من است.

وی افزود: تمام تلاش خود را می‌کنم تا فرهنگ ایثار و شهادت را در جمعیت هلال احمر بیش از پیش ترویج دهم. این فرهنگ نباید برای نسل جدید مغفول بماند. در کمتر از یک ماه که در هلال احمر مشغول به خدمت شده‌ام، سه مرتبه توفیق حضور در جمع خانواده‌های شهدا را داشته‌ام. خدمت به خانواده شهدا موجب کارآمدی نظام اسلامی می‌شود.

رئیس جمعیت هلال احمر تصریح کرد: در اولین روزهای همه‌گیری کرونا در کشور، از اولین افرادی بودم که برای جلوگیری از بحران به قم رفتم. در آن روزها، این خانواده‌های شهدا و ایثارگران بودند که بسیار سریع برای کمک به ما و جامعه پیش‌قدم شدند. آن‌ها پرچمداران عزم اجتماعی برای کمک به پیشگیری و حمایت از اولین متاثرین این بیماری بودند.

در این جلسه محمدرضا پورساداتی مشاور رئیس جمعیت هلال احمر در امور ایثارگران، یک جلد از کتاب «حماسه سرخ» را به هر یک از حاضران تقدیم کرد.

این کتاب در قطع رحلی و با 495 صفحه در دو بخش شامل اقدامات و عملکرد جمعیت هلال احمر در ایام دفاع مقدس و همچنین مشخصات، مختصری از زندگی و جملاتی از وصایای شهدای امدادگر منتشر شده است.

دکتر کولیوند ضمن قدردانی از انتشار این کتاب گفت: در اغلب وصایای شهدای امدادگر که در این کتاب خواندم، عشق به امام (ره) و اهمیت ایثار موج می‌زند و ما را بر خدمت و وحدت توصیه می‌کنند.

گفتنی است، جمعیت هلال احمر 490 شهید امدادگر را در جنگ تحمیلی عراق علیه ایران و عملیات‌های بشردوستانه پس از جنگ، تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است و اکنون 15 درصد از کارکنان این جمعیت در سراسر کشور از ایثارگران دفاع مقدس هستند.

 

12/18/2021 8:13:42 PM
آخرین اخبار