S
Header
            برگزاری آئین تجلیل از داوطلبان هلال احمر خوزستان                        گردهمایی بزرگ داوطلبان هلال‌احمری به مناسب روز جهانی داوطلب                        رفتار خیرخواهانه، بهترین مروج برای ترویج کار داوطلبانه است/ ضرورت ترویج احسان و انفاق در جامعه                        بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) اهواز در روز پرستار                        داوطلبان؛ بزرگترین سرمایه‌‌های هلال‌احمر محسوب می شوند                        داوطلبان پرچم صلح و دوستی را در جهان بشری به اهتزاز درآورده‌اند                        52  سال دوندگی در جاده داوطلبی                        اجرای زیبای «ای ایران» توسط ارکستر ملی ایران                        بیانیه سال ۶۷ امام، فقط برای بسیجیان دهه ۶۰ نیست/ بچه‌های تیم ملی فوتبال چشم ملت ما را روشن کردند                        سغر نماینده ولی فقیه در هلال احمر و رئیس جمعیت به استان بزد            
کد خبر : 64827
رئیس جمعیت هلال احمر

داوطلبان موتور محرک کشور هستند

سرویس اخبار
دکتر پیرحسین کولیوند در همایش روز جهانی کار داوطلبانه با اشاره به این که داوطلبان موتور محرک کشور هستند، از نقش آفرینی داوطلبان در راستای مقابله با کرونا تقدیر کرد.
شنبه 13 آذر 1400 ساعت 13:09
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
داوطلبان موتور محرک کشور هستند دکتر پیرحسین کولیوند در همایش روز جهانی کار داوطلبانه با اشاره به این که داوطلبان موتور محرک کشور هستند، از نقش آفرینی داوطلبان در راستای مقابله با کرونا تقدیر کرد. http://Media.nvhelal.ir//Image/2021/12/202112121117681360_Thum.png داوطلبان,موتور,محرک,کشور,هستند nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی این جمعیت، پیرحسین کولیوند، رئیس جمعیت هلال احمر در همایش روز جهانی کار داوطلبانه که در سالن همایش های رازی برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا گفت: امام خمینی (ره) روحیه داوطلبی را در میان جوانان ایجاد کرد و ترویج روحیه داوطلبی در نظام مقدس جمهوری اسلامی را مدیون امام خمینی (ره) هستیم.

وی در ادامه ضمن تقدیر از تلاش های داوطلبان در عرصه های مختلف امدادرسانی افزود: بدون همکاری نیروهای داوطلب و جوانان نمی توانیم موفقیت های زیادی بدست آوریم. نمونه این را می توانیم به وضوح در دوران دفاع مقدس مشاهده کنیم که همیشه با حضور جوانان و بسیجی های داوطلب گره از مشکلات خط مقدم جبهه باز می شد و امور کشور پیش می رفت. امروز در بخش اقتصاد، سلامت و تکنولوژی نیز این جوانان هستند که موجب توسعه کشور شده اند. ما همیشه مدیون داوطلبان هستیم و در زلزله کرمانشاه، سیل گلستان و خوزستان نیز شاهد بودیم که چگونه داوطلبان با تمام توان به پای کار آمدند و به مردم امدادرسانی کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: رویه فعالیت های داوطلبان توقف ناپذیر است و در زلزله اندیکا نیز شاهد بودیم که باز هم در صحنه حاضر بوده و در تمامی زمینه ها به متاثرین از زلزله یاری رساندند. این از خودگذشتگی صرفا معطوف به حوادث نبوده و ما در ایام شیوع کرونا شاهد بودیم که چگونه داوطلبان در حوزه درمان جانفشانی کردند. در آن برهه زمانی ما در اورژانس کشور خدمت می کردیم و با همت همکاران اورژانس این نیروهای داوطلب به خوبی سازمان دهی شده و آموزش دیدند که نقش مهمی در مهار کرونا داشتند.

کولیوند تصریح کرد: داوطلبان در قالب طرح شهید سلیمانی نیز نقش مهمی در مهار بیماری کرونا داشتند و کاهش ابتلا به کرونا امروز بواسطه تلاش های کادر درمان و داوطلبان صورت گرفته است. مشخصا با حمایت داوطلبان کشور می تواند در تمامی زمینه ها با سرعت بیشتری به سمت توسعه گام بردارد. باید دست در دست یکدیگر دهیم و دردی از دردهای مردم بکاهیم.

 

12/4/2021 1:09:00 PM
آخرین اخبار