S
Header
            برگزاری یادواره شهدا اقدامی ارزشمند در معرفی ارزش‌ها، آرمان ها و راه‌ شهدا به جوانان است                        رابطین فرهنگی هلال احمر در جذب مشارکت خیرین اهتمام نمایند                        خانواده بزرگ جمعیت هلال‌احمر در احسان و نیکوکاری پیشتاز و پرچمدارند                        رشد ‌و شکوفایی حوزه های علمیه پس از پیروزی انقلاب، فرصتی است که طلاب باید برای تعالی در مسیر تبلیغ دین استفاده‌ کنند                        همکاری طلاب با هلال احمر، مصداق فعالیت فرهنگی و ارائه خدمات اجتماعی به جامعه است/ هلال احمر آماده ارائه آموزش‌های معرفتی، امدادی و بشردوستانه به طلاب است                        دیدار حجت الاسلام‌والمسلمین معزی با نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان                        جوانان نیروی پیشران و محرک توسعه و آبادانی در کشور هستند/ جوانان بایستی با الگو پذیری از شهیدان در راستای تعالی جامعه گام بردارند                        اعضاء کانون طلاب از آموزش های تخصصی بهره‌مند خواهند شد                        مشارکت حداکثری در انتخابات ضامن آینده و حفظ اقتدار کشور است                        شهدای امدادگر، پرچم هلال احمر را سربلند کردند            
کد خبر : 64820
دکتر کولیوند:

تداوم اجرای طرح «شهید سلیمانی» با هدف مهار کرونا/ هلال‌احمر کنترل مبادی مرزی را تشدید می‌کند

سرویس اخبار
رئیس جمعیت هلال احمر با تاکید بر این که اجرای طرح شهید سلیمانی باید با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها تداوم یابد، از تشدید کنترل مبادی مرزی به ‌منظور جلوگیری از ورود کرونا به کشور خبر داد.
سه‌شنبه 9 آذر 1400 ساعت 17:36
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
تداوم اجرای طرح «شهید سلیمانی» با هدف مهار کرونا/ هلال‌احمر کنترل مبادی مرزی را تشدید می‌کند رئیس جمعیت هلال احمر با تاکید بر این که اجرای طرح شهید سلیمانی باید با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها تداوم یابد، از تشدید کنترل مبادی مرزی به ‌منظور جلوگیری از ورود کرونا به کشور خبر داد. http://media.nvhelal.ir//Image/2021/11/202111100957600761_Thum.jpg تداوم,اجرای,طرح,«شهید,سلیمانی»,با,هدف,مهار,کرونا/,هلال‌احمر,کنترل,مبادی,مرزی,را,تشدید,می‌کند nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی این جمعیت، دکتر پیرحسین کولیوند در جلسه شورای معاونین جمعیت هلال احمر گفت: آموزش همگانی و فرهنگ سازی از جمله مقوله های مهمی است که امروز باید در جامعه نهادینه شود و باید در این راستا از ظرفیت رسانه ها و آموزش و پرورش بهره گرفت. آموزش همگانی جزو تکالیف جمعیت هلال احمر است و باید به جد پیگیری شود.

وی افزود: خوشبختانه در برهه ای از زمان قرار گرفته ایم که میزان مرگ و میر ناشی از کرونا کاهش پیدا کرده است اما نباید این امر سبب ساده انگاری شود، بنابراین جمعیت هلال احمر با تمام توان در صحنه حاضر خواهد بود و در امر واکسیناسیون سراسری با استفاده از تمام ظرفیت ها مشارکت می کند.

 قابلیت توسعه طرح شهید سلیمانی برای مهار ویروس کرونا

کولیوند با اشاره به اینکه اجرای طرح شهیدسلیمانی امروز از ضروریات کنترل کروناست، خاطرنشان کرد: ضروری است که طرح شهید سلیمانی در سطوح شناسایی، مراقبتی، درمانی و حمایتی با استفاده از تمامی امکانات و هم‌افزایی با سایر دستگاه های مرتبط تداوم یابد. این طرح قابلیت دارد که توسعه یافته و با استفاده از جنبه های مختلف آن، بیماری کرونا را بیش از پیش مهار کرد.

رئیس جمعیت هلال احمر ادامه داد: امروز باید تیم های واکنش سریع با مشارکت وزارت بهداشت تشکیل شود تا شیوع ویروس در هر نقطه ای از کشور مشاهده شد، در همان محل با آن مقابله شود که بار دیگر همه گیری در کشور رخ ندهد. از سوی دیگر هلال احمر تولیدات خود در حوزه دارویی و اقلام امدادی را نیز افزایش می دهد تا آمادگی لازم برای مواقع بحران وجود داشته باشد.

 هلال‌احمر؛ بازوی توانمند دولت

وی با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمر باید بازوی توانمند دولت باشد، تصریح کرد: امروز اگر سایر دستگاه ها گرفتاری و مشکلی دارند و ظرفیت های هلال احمر می تواند این گرفتاری را برطرف کند، باید همکاری لازم انجام شود تا گره از کار سایر دستگاه ها نیز باز شود.

کولیوند ضمن اشاره به مباحث ارزشمند بیانیه گام دوم انقلاب، گفت: امروز جمعیت هلال احمر نیاز دارد نیروهای جوان، انقلابی، ایثارگر و پرتلاش تربیت کند تا پایه های این جمعیت مستحکم شود و آینده مدیریت کشور را در راستای مقابله با بحران ها تضمین کند. شاخصه مهم نیروهای هلال احمر جهادی بودن، انقلابی گری، پاک دستی و مردم دوستی است و باید این ویژگی های مهم در هلال احمر تقویت شود.

رئیس جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه باید کنترل مبادی مرزی در راستای مقابله با کرونا تشدید شود، اظهار کرد: برخی از مسافران و یا زائران مبتلا به کرونا ممکن است بر اثر سهل انگاری وارد کشور شوند که پس از هماهنگی با ریاست جمهوری مقرر شد تا هلال احمر به عنوان همکار وزارت بهداشت و زیر نظر وزارت کشور، مبادی مرزی را جهت مقابله با ورود کرونا به کشور، به جد کنترل کند و تست های pcr نیز از موارد مشکوک در مرزها گرفته خواهد شد.

 

11/30/2021 5:36:17 PM
آخرین اخبار