S
Header
            تکریم جایگاه شهدا ترویج‌بخش فرهنگ ایثارگری است/شهدا اسوه‌های پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌ها                        نشست برخط «اخلاق امدادگری و مدیریت بحران جامعه‌محور» برگزار شد                        در راستای تعالی و ترقی هلال‌احمر باید از مباحث فرهنگی بهره‌مند شد                        اساس فعالیت در هلال احمر داوطلبانه است / لزوم حراست از ارزش‌های دینی در جامعه                        ملاحظات اخلاقی، روان‌شناختی و معنوی در امداد اهمیت دارد                        ایستادگی، مقاومت و ایمان به مدد پروردگار رمز موفقیت و پیروزی در جنگ تحمیلی بود                        دیدار نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر با نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه                        عملکرد جهادی شهدا الگوی هلال احمر است                        ادیان هویت‌بخش صلح                        قدردانى وزیر خارجه از خدمات بین‌المللی هلال‌احمر در حج، اربعین و امدادرسانی در حوادث منطقه‌ای            
کد خبر : 64783
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان قزوین

هنر اصیل و ارزشی می تواند آرامش بخش جامعه باشد

سرویس اخبار
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: هنر اصیل و ارزشی می تواند آرامش بخش جامعه و در درمان آسیب های اجتماعی تاثیرگذار باشد.
سه‌شنبه 18 آبان 1400 ساعت 14:03
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
هنر اصیل و ارزشی می تواند آرامش بخش جامعه باشد مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: هنر اصیل و ارزشی می تواند آرامش بخش جامعه و در درمان آسیب های اجتماعی تاثیرگذار باشد. http://media.nvhelal.ir//Image/2021/11/202111107111378640_Thum.jpg هنر,اصیل,و,ارزشی,می,تواند,آرامش,بخش,جامعه,باشد nvhelal

پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر، حجت الاسلام ابوالفضل مفیدی کیا در جلسه بررسی دستاوردهای جشنواره ملی و منطقه ای فیلم کوتاه دانش آموزی که در جمعیت هلال احمر قزوین برگزار شد گفت: امروز، ابزار هنر برای درمان بیماری ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد و ما نیز باید از آن به خوبی استفاده کنیم.

وی افزود: استفاده از هنر در سنین کودکی دستاوردهای خوبی دارد اما به نظر می رسد شاید ما در بهره گیری از هنر زیاد موفق نبوده ایم و به آن به عنوان یک سرگرمی و مانند زنگ ورزش نگاه کرده ایم.

حجت الاسلام مفیدی کیا تصریح کرد: هنر می تواند موجب آرامش انسان شده و اضطراب و استرس را کاهش دهد و ما هم می توانیم از هنر به خوبی بهره گیریم.

وی بیان کرد: خداوند هم عالم هستی را هنرمندانه خلق کرده و آنچه در قرآن نازل شده نیز هنرمندانه است و بدون هنر نمی توان تاثیر زیادی در عالم گذاشت.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: البته ما دنبال هنری هستیم که با ابتذال عجین و همراه نشود بلکه هنر سالم و ارزشی را پیگیری می کنیم تا از فواید آن نیز برخوردار شویم.

حجت الاسلام مفیدی کیا تصریح کرد: جامعه ما شاید از هنر کمی دور مانده و جوامع غربی بیشتر از این ابزار برای انتقال پیام استفاده کرده اند لذا بایستی کمک کنیم کودکان از سنین پایین با هنر آشنا شوند.

وی اظهارداشت: دین هیچ تضادی با هنر سالم از جمله موسیقی و تئاتر ندارد و در خلقت باد و درخت و طبیعت هارمونی موسیقی گوش نواز تولید می کند که آرامش بخش است و آنچه مشکل ساز می شود هنر آمیخته به ابتذال است.

40060011/9/2021 2:01:22 PMhttp://Media.nvhelal.ir/Image/2021/11/202111105035665642_Thum.jpg
11/9/2021 2:03:00 PM
آخرین اخبار