S
Header
کد خبر : 64776

پیام رئیس جمعیت هلال‌احمر به مناسبت سالروز تأسیس سازمان جوانان

سرویس اخبار
 به مناسبت سالروز تأسیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر، رئیس جمعیت هلال‌احمر در پیامی، ضمن تبریک این روز، جوانان را رکن مهم برای ایجاد جامعه ای سالم، تاب آور و آشنا با مفاهیم بشردوستی دانست.
جمعه 14 آبان 1400 ساعت 16:32
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
پیام رئیس جمعیت هلال‌احمر به مناسبت سالروز تأسیس سازمان جوانان  به مناسبت سالروز تأسیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر، رئیس جمعیت هلال‌احمر در پیامی، ضمن تبریک این روز، جوانان را رکن مهم برای ایجاد جامعه ای سالم، تاب آور و آشنا با مفاهیم بشردوستی دانست. http://media.nvhelal.ir//Image/2021/11/202111101911487799_Thum.jpg پیام,رئیس,جمعیت,هلال‌احمر,به,مناسبت,سالروز,تأسیس,سازمان,جوانان nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی این جمعیت، متن پیام به این شرح است:

جوانان داوطلب در جمعیت هلال احمر یک رکن مهم برای ایجاد جامعه ای سالم،  تاب آور و آشنا با مفاهیم بشردوستی هستند.

جوانانی که در جمعیت هلال احمر داوطلب خدمت به مردم می شوند فرزندان خانواده های همه اقشار جامعه هستند که پایه های بشردوستی در بهترین سنین عمر در آنها نهادینه می شود و نتیجه آموزش های جوانان را در زمانهایی که به انرژی تمام نشدنی برای خدمت به مردم نیاز داریم، درک می کنیم که چگونه خستگی ناپذیر، بااراده، بانشاط و با علم روز در عرصه های مختلف اجتماعی و امدادی به کشور خدمت می کنند.

درهای شعب جمعیت هلال احمر در سراسر کشور به روی جوانان داوطلب یادگیری و خدمت بشردوستانه باز است و بر اساس همین علاقه دو سویه بوده که خانه دوم دهها نسل از جوانان ایرانی در هلال احمر بنا شده است.

اولین جوانان عضو سازمان جوانان جمعیت هلال احمر امروز پدربزرگ و مادربزرگ جوانانی هستند که می توانند مانند بزرگان خود در هلال احمر درس های مفید نوعدوستی را فرا گیرند و چراغ این راه روشن را برای نسل های بعدی نیز روشن نگه دارند.

من به حضور هزاران جوان پاک ایرانی در جمعیت هلال احمر افتخار می کنم و میدانم که همه نوجوانان و جوانان عضو هلال احمر نماینده این جمعیت امدادی و عام المنفعه در خانواده های خود هستند که نتیجه آن کاشتن بذرهای عشق و محبت و کمک به همنوع در قلب یک جامعه کوچک یعنی خانواده است.

سالروز تاسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر نقطه ای برای شروع راه بی پایان انساندوستی است که راهپیمایان  آن جوانان خوب وطنم هستند. این روز را به همه نونهالان، نوجوانان و جوانان عضو جمعیت هلال احمر تبریک می گویم و موفقیت آنان را در درس و زندگی از خداوند خواستارم.

 

دکتر کریم همتی

رئیس جمعیت هلال احمر

 

11/5/2021 4:32:00 PM
آخرین اخبار