S
Header
            انتخابات مظهر اراده‌ مردم در صحنه‌های گوناگون سیاسی و اقتصادی است.                        نماز نسخه شفابخش زندگی است                        والدین باید زمینه ازدواج آسان برای جوانان را فراهم کنند                        برگزاری یادواره شهدا اقدامی ارزشمند در معرفی ارزش‌ها، آرمان ها و راه‌ شهدا به جوانان است                        رابطین فرهنگی هلال احمر در جذب مشارکت خیرین اهتمام نمایند                        خانواده بزرگ جمعیت هلال‌احمر در احسان و نیکوکاری پیشتاز و پرچمدارند                        رشد ‌و شکوفایی حوزه های علمیه پس از پیروزی انقلاب، فرصتی است که طلاب باید برای تعالی در مسیر تبلیغ دین استفاده‌ کنند                        همکاری طلاب با هلال احمر، مصداق فعالیت فرهنگی و ارائه خدمات اجتماعی به جامعه است/ هلال احمر آماده ارائه آموزش‌های معرفتی، امدادی و بشردوستانه به طلاب است                        دیدار حجت الاسلام‌والمسلمین معزی با نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان                        جوانان نیروی پیشران و محرک توسعه و آبادانی در کشور هستند/ جوانان بایستی با الگو پذیری از شهیدان در راستای تعالی جامعه گام بردارند            
کد خبر : 64770
نماینده ولی فقیه در استان قم

هلال احمر باید نقش پیشگیری را تقویت کند

سرویس اخبار
نماینده ولی فقیه در استان قم پیشگیری از اتفاقات و حوادث را جزء ماهیت هلال احمر دانست و گفت: هلال احمر باید نقش پیشگیری را در کار خود تقویت کند.
سه‌شنبه 11 آبان 1400 ساعت 17:37
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
هلال احمر باید نقش پیشگیری را تقویت کند نماینده ولی فقیه در استان قم پیشگیری از اتفاقات و حوادث را جزء ماهیت هلال احمر دانست و گفت: هلال احمر باید نقش پیشگیری را در کار خود تقویت کند. http://media.nvhelal.ir//Image/2021/11/202111109805876479_Thum.jpg هلال,احمر,باید,نقش,پیشگیری,را,تقویت,کند nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نماینده ولی فقیه در هلال احمر به نقل از  خبرگزاری شبستان از قم،  آیت‌الله سیدمحمد سعیدی، سه شنبه ۱۱آبان ماه در دیدار محمد رضا بهرامی مدیرکل جمعیت هلال احمر استان قم که به مناسبت هشتاد و چهارمین سالگرد تأسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر انجام شد، تاکید کرد: در کشور کار دست جوانان است و بزرگ‌ترها هم باید پشتوانه جوانان باشند و با انتقال تجربه‌ها جوانان را در اداره امور کشور یاری کنند.

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) پیشگیری از اتفاقات و حوادث را جزء ماهیت هلال احمر دانست و افزود: هلال احمر باید نقش پیشگیری را در کار خود تقویت کند و با تذکر زبانی و حتی دادن امکانات به افرادی که در معرض آسیب هستند مانع از بروز اتفاقاتی شود که نیاز به کمک و امداد دارد.

 نماینده ولی فقیه در استان قم با بیان اینکه ما نباید نسبت به تلفات جانی مردم بی تفاوت باشیم، گفت: برای هر نیروی انسانی در جامعه هزینه بالایی می شود و علاوه بر جهت مادی برای ما از نظر دینی هم حفظ جان انسان ارزش بالایی دارد و خداوند در آیه ۳۲ سوره مائده می فرماید قتل یک انسان مانند قتل همه مردم و نجات جان یک انسان ماننده نجات جان همه مردم است.

 وی کار هلال احمر را دارای ارزش مادی و معنوی برای کشور و مردم دانست و گفت: شتاب در انجام مأموریت و وظایف هلال احمر ریشه قرآنی و انسانی دارد و نباید تعللی در مأموریت های امدادی صورت بگیرد.

 سعیدی آسیب شناسی و جلوگیری از وارد آمدن آسیب به مجموعه هلال احمر را ضروری دانست و گفت: هلال احمر مانند کمیته امداد یک سازمان مردمی است و اعتبار آن به اعتمادی است که مردم به آن دارند و نباید بگذارید آسیب‌ها به اعتبار این سازمان لطمه بزند.

 وی صیانت از اعتبار هلال احمر را مهم توصیف کرد و گفت: افرادی که لباس مقدس هلال احمر را به تن می کنند باید بدانند که مردم با دیدن این لباس احساس آمدن یک ناجی و کمک کننده را دارند و نباید با اعمال و رفتار خود به اعتبار این لباس آسیب بزنند.

 تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) اقدامات جمعیت هلال احمر در زمینه واکسیناسیون و دعوت مردم به زدن واکسن را ضروری دانست و افزود: بیماری کرونا یک بیماری تفرقه انداز است و حتی در خانواده ها بین افراد تفرقه انداخته است در حالی که تفرقه در دین ما بسیار نهی شده است و موجب فساد روحی  و جسمی افراد جامعه می شود و باید به دولت کمک کنیم تا با واکسیناسیون همه مردم، شر این ویروس هر چه زود تر کم شود.

11/2/2021 5:37:40 PM
آخرین اخبار