S
Header
            فعالیت‌های اقتصادی باید به گشایش در زندگی مردم ختم شود                        پیام نماینده ولی فقیه در هلال احمر به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان و بهار طبیعت                        با ترویج حس مسئولیت‌پذیری در میان جوانان امید در جامعه را گسترش دهید                        نشست مجمع عمومی هلال احمر با حضور نماینده ولی فقیه در هلال احمر رئیس جمعیت در مشهد                        فعالیت هلال احمر براساس اصول انسانی و منطبق بر فعالیت های دینی است                        پیام نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال‌احمر به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان                        پیام تبریک رئیس هلال‌احمر به‌مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت امام زمان (عج)                        مراسم جشن عید نیمه شعبان در هلال احمر برگزار شد                        انتظار؛ دوری و فراقی انسان ساز                        مراسم جشن نیمه شعبان در هلال احمر            
کد خبر : 64737
توسط مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر زنجان

از خیرین و نیکوکاران استان تقدیر شد

سرویس اخبار
جمعیت هلال احمر زنجان با همکاری جمعی ازخیرین و نیکوکاران، تعداد قابل توجهی از بسته های لوازم التحریر و ... تهیه و در میان دانش آموزان اقشار آسیب پذیر توزیع شد.
چهارشنبه 21 مهر 1400 ساعت 16:48
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
از خیرین و نیکوکاران استان تقدیر شد جمعیت هلال احمر زنجان با همکاری جمعی ازخیرین و نیکوکاران، تعداد قابل توجهی از بسته های لوازم التحریر و ... تهیه و در میان دانش آموزان اقشار آسیب پذیر توزیع شد. http://Media.nvhelal.ir//Image/2021/10/202110105380324597_Thum.jpg از,خیرین,و,نیکوکاران,استان,تقدیر,شد nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر، این اقدام مومنانه همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید انجام شد.

مراسم قدردانی از خیرین، نیکوکاران و اعضای جوانان داوطلب هلال احمر نیز که در این طرح همراهی و مشارکت داشته اند،  با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین نصیری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه هلال احمر استان زنجان برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین نصیری در این برنامه ضمن قدردانی از حضور همیشگی خیرین، نیکوکاران و اعضای جوانان داوطلب هلال احمر گفت: سازمان جوانان هلال‌احمر به‌ عنوان متولی آموزش و تربیت جوانان، طرح‌های متنوعی در حمایت از ادامه تحصیل دانش‌آموزان محروم انجام داده و این طرح به دلیل داشتن مخاطب خاص از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که  امیدواریم با یاری خیرین و احیاء ارزش‌های بشردوستانه، حمایت همه ‌جانبه‌ای از سوی جامعه  نیکوکاران دراین طرح صورت گیرد.

10/13/2021 4:48:35 PM
آخرین اخبار