S
Header
            دست یاری خیرین به سوی زلزله‌زدگان خوی                        لباس آبی‌ها بمانند/هلال احمر در مدرسه علوی چه کرد؟                        نماهنگ: دهه فجر، مظهر عزم ملی                        میلاد جواد الائمه(ع)                        حضور طلاب جهادی در مناطق زلزله‌زده                        ساماندهی طلاب برای ارائه خدمات به زلزله زدگان                        ارتقا فرهنگ دینی یک اولویت در هلال احمر است                        پنجمین طرح نذرآب اجرایی شد                        بر ضرورت تقویت کانون‌های طلاب تاکید شد                        قدردانی از هلال احمر در بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز            
کد خبر : 64637
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی

طرح «نذرآب» در سال‌های گذشته تاثیرات خوبی در منطقه داشت

سرویس اخبار
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: نذرآب از جمله طرح هایی است که در استان بسیار تأثیرگذار بود؛ البته هلال‌احمر در سال‌های گذشته هم طرح نذرآب را در منطقه انجام داده بود که برکات زیادی در حوزه آب و بهداشت منطقه برای مردم داشت.
یکشنبه 20 تیر 1400 ساعت 07:33
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
طرح «نذرآب» در سال‌های گذشته تاثیرات خوبی در منطقه داشت عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: نذرآب از جمله طرح هایی است که در استان بسیار تأثیرگذار بود؛ البته هلال‌احمر در سال‌های گذشته هم طرح نذرآب را در منطقه انجام داده بود که برکات زیادی در حوزه آب و بهداشت منطقه برای مردم داشت. http://Media.nvhelal.ir//Image/2021/07/202107103783345642_Thum.jpg طرح,«نذرآب»,در,سال‌های,گذشته,تاثیرات,خوبی,در,منطقه,داشت nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل ازتارنمای اطلاع رسانی این جمعیت، محمد سرگزی نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در خصوص مشکلات منطقه سیستان و بلوچستان و اوج‌گیری ویروس کرونای هندی در منطقه گفت: میزان شیوع این بیماری در استان به‌شدت بالاست و تعداد مبتلایان نیز بسیار زیاد است به نحوی‌که در یک روز از 300 کیت آزمایشگاهی که تست گرفته شده 170 نفر مبتلا به ویروس کرونا بودند اما با توجه به اینکه تعداد کیت‌ها محدود است، ارزیابی ما این است که همه افراد مشکوک به کرونا دارای بیماری کرونا هستند.

وی با اشاره به بحران به وجود آمده در منطقه جنوب شرقی کشور در خصوص سرایت ویروس به دیگر استان‌ها هشدار داد و گفت: وضعیت استان سیستان ‌و بلوچستان در شرایط بسیار وخیمی است و با توجه به سرعت بالای سرایت ویروس در منطقه اگر سریع به استان رسیدگی نشود قطعا ویروس کرونا، به استان های دیگر کشور هم سرایت خواهد کرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس در خصوص وضعیت استان سیستان و بلوچستان و اقلام مورد نیاز مردم آن منطقه گفت: این استان به ‌شکل ویژه‌ای نیازمند کمک نهادهای حمایتی از جمله جمعیت هلال احمر است که همواره در حوادث و مشکلات موجب تسکین آلام مردم بوده که اقلام مورد نیاز مردم شامل دارو، دستگاه های اکسیژن ساز، ماسک، مواد ضدعفونی کننده، ونتیلاتور و الکل است.

این نماینده مجلس در خصوص طرح «نذرآب 4» گفت: جمعیت هلال‌احمر می‌تواند با بهره‌گیری از ظرفیت عظیم داوطلبان و خیرین، بحران خشک‌سالی و کم‌آبی را در منطقه تا حدی برطرف کند. نذرآب از آن طرح‌هایی است که در استان بسیار تأثیرگذار است؛ البته هلال‌احمر در سال‌های گذشته هم طرح نذرآب را در منطقه انجام داده بود که برکات زیادی در حوزه آب و بهداشت منطقه برای مردم داشت.

 

7/11/2021 7:33:37 AM
آخرین اخبار