S
Header
            دیدار نماینده ولی فقیه در هلال احمر با تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم                        بر ضرورت علم اندوزی درجامعه اسلامی تاکید کرد                        لزوم مشارکت آحاد جامعه در فعالیت‌ خیرخواهانه جمعیت هلال احمر                        نماینده ولی فقیه در هلال احمر، سخنران پیش از خطبه نماز جمعه تهران                        فیلم: مادر است دیگر، واجب تعظیم                        ضرورت اسوه‌سازی از شهیدان و ترویج فرهنگ ایثار در جامعه                        یادها، اشک‌ها و خاطره‌ها؛ یادواره ۴۹۰ شهید امدادگر در قاب دوربین                        رییس بنیاد شهید: تلاش می‌کنیم فعالیت‌های داوطلبانه مشمول ایثارگری شود                        تعبیر "مبارک" یکی از بهترین تعابیری است که می‌توان در مورد هلال احمر به کار برد                        تجدید میثاق اعضا و مسئولان هلال‌احمر با آرمان‌های امام خمینی(ره)            
کد خبر : 64624
به همت معاونت فرهنگی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر

اولین جشنواره عکس «راویان خدمت» برگزار می شود

سرویس اخبار
فراخوان اولین جشنواره عکس «راویان خدمت»‌ با محوریت خدمت داوطلبانه طلاب و روحانیون در مقابله با کرونا ویروس ویژه طلاب و روحانیون داوطلب و جهادگر جمعیت هلال احمر به همت معاونت معاونت فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر منتشر شد.
دوشنبه 31 خرداد 1400 ساعت 14:22
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
اولین جشنواره عکس «راویان خدمت» برگزار می شود فراخوان اولین جشنواره عکس «راویان خدمت»‌ با محوریت خدمت داوطلبانه طلاب و روحانیون در مقابله با کرونا ویروس ویژه طلاب و روحانیون داوطلب و جهادگر جمعیت هلال احمر به همت معاونت معاونت فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر منتشر شد. http://Media.nvhelal.ir//Image/2021/06/202106103069273377_Thum.jpg ,اولین,جشنواره,عکس,«راویان,خدمت»,برگزار,می,شود nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر، این رویداد با هدف به تصویر کشیدن جلوه‌های جهادی، اعتقادی و مشارکت طلاب و روحانیون در مقابله با کرونا برگزار خواهد شد و شرکت‌کنندگان می‌توانند آثاری را که به هر طریق و با نگاه آزاد مرتبط با جهادگری و فعالیت داوطلبانه طلاب در مقابله با کرونا است به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

مهلت ارسال آثار :
۳۰ تیر ۱۴۰۰


قوانین فراخوان
1- تمامی عکاسان حرفه‌ای، طلاب، جهادگران سلامت، جوانان، داوطلبان و هنرمندان جمعیت هلال احمر می‌توانند در این رقابت شرکت کنند.
2- ارسال اثر و حضور در رقابت به منزله اعلام مالکیت معنوی عکس‌ها توسط شرکت کننده است.
3- رعایت اخلاق و قوانین حرفه‌ای برای شرکت در این رقابت الزامی است.
4- هر شرکت‌کننده مجاز به ارسال اثر با یک حساب کاربری است.
5- هر شرکت‌کننده می‌تواند ۱۰ ‌عکس جهت شرکت در جشنواره ارائه نماید.
6- عکس‌های گرفته شده با موبایل در صورت دارا بودن شرایط فنی مناسب پذیرفته می‌شود.
7- عکس‌های مخدوش، دارای واترمارک یا امضای الکترونیکی، حاشیه و هر علامتی که به عکس افزوده شده باشد؛ پذیرفته نمی‌شود.
8- تمامی عکس‌های ارسالی باید با فرمتJPEG ، ضلع بزرگ 1۰۰۰ پیکسل و حجم حداکثر 1 مگابایت ارسال شوند.
9- تمامی عکس‌های ارسالی می‌بایست دارای حداقل ۱۵ و حداکثر ۵۰ کاراکتر توضیحات (Caption) باشد.
10- ویرایش عکس‌ها در حد استانداردهای پذیرفته شده (تکنیک های تاریکخانه‌ای) در فتوژورنالیسم مجاز است. ویرایشی که منجر به مخدوش شدن اصالت و محتوای عکس شود، قابل قبول نخواهد بود.
11- تمام شرکت‌کنندگان، موظف هستند اصل فایل عکس خود را جهت چاپ در کتاب و نمایشگاه به دبیرخانه ارائه دهند.

12- برگزار کننده مجاز به استفاده از عکس‌ها در اقلام تبلیغاتی، نمایشگاه‌ها، فضاهای مجازی مربوط به جشنواره، کتاب و وبسایت‌ها است.


مسئول هماهنگی: حسام خراسانی 09125938697
ثبت‌نام و ارسال آثار فقط از طریق شماره واتس‌آْپ 09125938697 و یا ایمیل khorasanihesam@gmail.com امکان پذیر است.

6/21/2021 2:22:00 PM
آخرین اخبار