S
Header
            دعوت نماینده ولی فقیه در هلال‌احمر از آحاد مردم برای حضور پر شور در انتخابات                        تجلیل از برندگان مسابقات اخلاق امدادگری در گلستان                        برگزاری مراسم جشن نیمه شعبان در هلال احمر                        پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در هلال احمر                        پیام نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر به مناسبت عید بزرگ نیمه شعبان                        انتخابات مظهر اراده‌ مردم در صحنه‌های گوناگون سیاسی و اقتصادی است.                        نماز نسخه شفابخش زندگی است                        والدین باید زمینه ازدواج آسان برای جوانان را فراهم کنند                        برگزاری یادواره شهدا اقدامی ارزشمند در معرفی ارزش‌ها، آرمان ها و راه‌ شهدا به جوانان است                        رابطین فرهنگی هلال احمر در جذب مشارکت خیرین اهتمام نمایند            
کد خبر : 64621

پیام تبریک نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال‌احمر

سرویس اخبار
نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال احمر با صدور پیامی از حضور هوشمندانه ملت شریف ایران اسلامی در روز انتخابات تقدیر کرد.
شنبه 29 خرداد 1400 ساعت 15:37
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
پیام تبریک نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال‌احمر نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال احمر با صدور پیامی از حضور هوشمندانه ملت شریف ایران اسلامی در روز انتخابات تقدیر کرد. http://media.nvhelal.ir//Image/2021/03/202103126890559188_Thum.png پیام,تبریک,نماینده,رهبر,معظم,انقلاب,در,هلال‌احمر nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، متن پیام حجت الاسلام و المسلمین معزی به شرح ذیل است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

اینجانب حضور گسترده و معنادار مردم در انتخابات را به مقام معظم رهبری ، مردم آگاه و روشن‌بین و رییس‌جمهور منتخب مردم تبریک می‌گویم.

ملت شریف ایران با درک صحیح ، هوشمندانه و بزرگ‌منشانه از شرایط حساس کشور، با حضوری گسترده و معنادار ، تعلق خاطر خود را به آینده ایران بزرگ و استمرار اعتقادشان به جمهوری اسلامی را به اثبات رساندند.

قطعا شکوه مشارکت عظیم ملت ایران در انتخابات اخیر پشتوانه‌ای ارزشمند برای ادامه روند بهبود شرایط کشور به‌ خصوص در زمینه حل مشکلات اقتصادی، همگرایی و انسجام اجتماعی و تعالی فرهنگی خواهد بود.

اینجانب این حضور پرشکوه و امیدآفرین را به مقام معظم رهبری تبریک می‌گویم. همچنین کسب اکثریت آراء مردم عزیز را به منتخب ملت جناب حجت‌الاسلام‌ و المسلمین رئیسی تبریک می‌گویم و برای ایشان در ایفای مسئولیت ریاست جمهوری اسلامی ایران آرزوی توفیق دارم.

از حضور ارزشمند همکاران و اعضای جمعیت هلال‌احمر در تمهید امنیت بهداشتی رای‌دهندگان و حضور گسترده در پای صندوق‌های اخذ رای نیز تقدیر و تشکر می‌کنم.

عبدالحسین معزی

نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال‌احمر

6/19/2021 3:37:57 PM
آخرین اخبار