S
Header
            دیدار نماینده ولی فقیه در هلال احمر با تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم                        بر ضرورت علم اندوزی درجامعه اسلامی تاکید کرد                        لزوم مشارکت آحاد جامعه در فعالیت‌ خیرخواهانه جمعیت هلال احمر                        نماینده ولی فقیه در هلال احمر، سخنران پیش از خطبه نماز جمعه تهران                        فیلم: مادر است دیگر، واجب تعظیم                        ضرورت اسوه‌سازی از شهیدان و ترویج فرهنگ ایثار در جامعه                        یادها، اشک‌ها و خاطره‌ها؛ یادواره ۴۹۰ شهید امدادگر در قاب دوربین                        رییس بنیاد شهید: تلاش می‌کنیم فعالیت‌های داوطلبانه مشمول ایثارگری شود                        تعبیر "مبارک" یکی از بهترین تعابیری است که می‌توان در مورد هلال احمر به کار برد                        تجدید میثاق اعضا و مسئولان هلال‌احمر با آرمان‌های امام خمینی(ره)            
کد خبر : 64614

حضور در انتخابات موجب افزایش قدرت بازدارندگی می شود

سرویس اخبار
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: حضور تک تک ملت ایران در پای صندوق های رای موجب افزایش آبرو، امنیت و قدرت بازدارندگی می شود.
سه‌شنبه 25 خرداد 1400 ساعت 17:04
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
حضور در انتخابات موجب افزایش قدرت بازدارندگی می شود مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: حضور تک تک ملت ایران در پای صندوق های رای موجب افزایش آبرو، امنیت و قدرت بازدارندگی می شود. http://Media.nvhelal.ir//Image/2021/06/202106108626484970_Thum.jpg حضور,در,انتخابات,موجب,افزایش,قدرت,بازدارندگی,می,شود nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع سانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، حجت الاسلام و المسلمین جواد نصیری در آئین گردهمایی "روشنگری در انتخابات" به عدالت و تقوا اشاره کرد و در تفسیر آیه 122 سوره توبه افزود: اصل تقوا اعتقادات است که باید جهانی فکر کنیم که خداوند متعال 1400 سال پیش جهانی خلق کرد.
وی تاکید کرد: چشم ما به دست ولایت فقیه و مقام معظم رهبری است. هیچ تشنگی، رنج، زحمت و گرسنگی در راه خدا به بندگان نمی رسد حتی قدمی هم که بر می داریم دشمنان از ما عصبانی می شوند ثواب دارد.
وی به آیه "ان الله لا یغیر ما بقَوم حتى یغیروا ما بانفسهم" اشاره کرد و ادامه داد: هر لحظه باید خود را تغییر داده و آماده ارتقاء اطلاعات خود باشیم و خداوند هیچ مملکتی را تغییر نمی دهد مگر اینکه خود آنها بخواهند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: حضور در پای صندوق های رای اثرات مثبت قابل توجهی دارد که موجب افزایش آبرو، امنیت و قدرت بازدارندگی می شود.
حجت الاسلام و المسلمین نصیری یادآوری کرد: کاندیدایی باید انتخاب شود که برای مردم خدمت کند و باید نسبت به حضور حداکثری ملت ولایت مدار توجه جدی داشته باشیم که در زمان حاضر وجوب شرعی دارد.
وی با درخواست از همه ملت ولایت مدار برای مشارکت جدی در انتخابات گفت: برای اینکه مدیون خون شهدای ایران نباشیم باید رای بدهیم.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، گردهمایی "روشنگری در انتخابات" با حضور کارکنان، داوطلبان و امدادگران برگزار شد که روسای شعب جمعیت هلال احمر استان و همکاران نیز به صورت ویدئو کنفرانس در این گردهمایی شرکت داشتند.

6/15/2021 5:04:10 PM
آخرین اخبار