S
Header
کد خبر : 64611
برگزاری دوره آموزش مجازی و رایگان هلال‌احمر

دوره آنلاین کمک‌های اولیه

سرویس اخبار
بخش نخست از مجموعه  دوره‌های رایگان مبانی کمک‎‌های اولیه جمعیت هلال احمر به شکل آنلاین در حال برگزاری است و همگان می‎‌توانند از طریق سایت خادم در این دوره آموزشی، شرکت کرده و در مورد کمک‌‎های اولیه نجات‌بخش بیشتر بیاموزند.
یکشنبه 23 خرداد 1400 ساعت 13:42
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
دوره آنلاین کمک‌های اولیه بخش نخست از مجموعه  دوره‌های رایگان مبانی کمک‎‌های اولیه جمعیت هلال احمر به شکل آنلاین در حال برگزاری است و همگان می‎‌توانند از طریق سایت خادم در این دوره آموزشی، شرکت کرده و در مورد کمک‌‎های اولیه نجات‌بخش بیشتر بیاموزند. http://media.nvhelal.ir//Image/2021/06/202106105640153335_Thum.jpg دوره,آنلاین,کمک‌های,اولیه nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی این جمعیت، شاید نیاز نباشد که دوره کمکهای اولیه را در زمان مشخص و محدودی مطالعه کنید، با این حال اگر در مهارت‌های کمک‌های اولیه تازه‌وارد هستید، بهتر است فراگیری آن را از آغاز و به ترتیب شروع کنید.

در پایان این دوره‌ها، یک آزمون وجود دارد که میتوانید دانش خود را بسنجید و پس از تکمیل تمام بخشها، می‌توانید گواهینامه رایگان کمک‎‎های اولیه را دریافت نمایید.

نکته آخر اینکه دوره کامل کمکهای اولیه از ۶ بخش مجزا تشکیل شده که این دوره، نخستین بخش از آن است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه فرمائید:

https://learn.khadem.ir/course/firstaid-1

 

 

6/13/2021 1:42:14 PM
آخرین اخبار