S
Header
            انتخابات مظهر اراده‌ مردم در صحنه‌های گوناگون سیاسی و اقتصادی است.                        نماز نسخه شفابخش زندگی است                        والدین باید زمینه ازدواج آسان برای جوانان را فراهم کنند                        برگزاری یادواره شهدا اقدامی ارزشمند در معرفی ارزش‌ها، آرمان ها و راه‌ شهدا به جوانان است                        رابطین فرهنگی هلال احمر در جذب مشارکت خیرین اهتمام نمایند                        خانواده بزرگ جمعیت هلال‌احمر در احسان و نیکوکاری پیشتاز و پرچمدارند                        رشد ‌و شکوفایی حوزه های علمیه پس از پیروزی انقلاب، فرصتی است که طلاب باید برای تعالی در مسیر تبلیغ دین استفاده‌ کنند                        همکاری طلاب با هلال احمر، مصداق فعالیت فرهنگی و ارائه خدمات اجتماعی به جامعه است/ هلال احمر آماده ارائه آموزش‌های معرفتی، امدادی و بشردوستانه به طلاب است                        دیدار حجت الاسلام‌والمسلمین معزی با نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان                        جوانان نیروی پیشران و محرک توسعه و آبادانی در کشور هستند/ جوانان بایستی با الگو پذیری از شهیدان در راستای تعالی جامعه گام بردارند            
کد خبر : 64600
پیام نماینده رهبر معظم انقلاب به مناسبت سی و دومین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)

اندیشه امام خمینی(ره) خداباور و نهضت ایشان مردم محور بود

سرویس اخبار
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر همزمان با سی و دومین سالگرد عروج ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵خرداد پیامی صادر کرد.
پنج‌شنبه 13 خرداد 1400 ساعت 16:36
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
اندیشه امام خمینی(ره) خداباور و نهضت ایشان مردم محور بود نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر همزمان با سی و دومین سالگرد عروج ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵خرداد پیامی صادر کرد. http://media.nvhelal.ir//Image/2021/05/202105101651127751_Thum.jpg اندیشه,امام,خمینی(ره),خداباور,و,نهضت,ایشان,مردم,محور,بود nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر، متن پیام حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالحسین معزی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

"رجال لاتلهیهم تجارة ولا بیع عن ذکرالله و اقام الصّلوة و ایتاء الزکوة یخافون یوما تتقلّب فیه القلوب والابصار. لیجزیهم الله احسن ما عملوا و یزیدهم من فضله و الله یرزق من یشاء بغیر حساب"

سی و دومین سالگرد ارتحال جانسوز و ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی و پیشوای مستضعفان جهان امام خمینی (ره) و پنجاه و هشتمین سالگرد قیام خونین پانزدهم خرداد را که مقدمه پیروزی نهضت اسلامی و فروپاشی نظام منفور شاهنشاهی گردید، به مردم غیرتمند و شجاع ایران اسلامی تسلیت عرض می‌نمایم.

چهارده خرداد ماه یادآور هجرانی بزرگ و تداعی کننده حزن و غم برای مردم ایران است. روزی که مردم ایران رهبر حکیم، روشن‌بین، ، عالم، سیاستمدار و مجاهد خستگی ناپذیری را از دست دادند که استقلال و ظلم‌ناپذیری و حیات عزتمندانه را به آن‌ها آموخته بود. سی و دو ‌سال از رحلت جانسوز امام عظیم‌الشان می‌گذرد و داغ این فراق هنوز در دل‌های مردم مسلمان و عدالت‌خواه و ظلم‌ستیز تازه است.

امام خمینی(ره) یگانه فرزانه تاریخ، مجاهدی نمونه و ‌بی‌مانند بود. در برابر ظلم بپاخاست و تا استقرار جمهوری اسلامی حرکت عظیم انقلابی مردم را هدایت کرد. حکومتی را بنیان ‌نهاد و آرزویی به ‌قدمت تاریخ مبارزات حق‌ طلبانه را جامه تحقق پوشاند و مسیری روشن در برابر دیدگان مظلومان گشود.

انقلاب اسلامی با هدایت رهبر معظم انقلاب اکنون بنای استواری است که بر سنگ ‌بنای اندیشه‌های ماندگار حضرت امام (ره) و‌ متکی به پشتیبانی ملت بزرگ ایران در راه پیشرفت و سرافرازی قدم بر می‌دارد.

رمز بقا و تکامل خط و راه امام (ره) در وحدت و انسجام ملی نهفته است و همگان باید بدانیم امروز اختلاف افکنی و ناامید ساختن مردم از آینده حرکت در مسیر پیشرفت جامعه و‌به سود ایران عزیز نیست . جامعه بی‌امید و بی‌اراده نمی‌تواند بانشاط و تغییرآفرین باشد. در اندیشه امام راحل رحمت الله علیه، مردم به عنوان ولی‌نعمتان و‌ صاحبان اصلی کشور، نقش محوری در تشکیل و اداره و استمرار جمهوری اسلامی دارند. امام خمینی(ره) در اندیشه و عمل خداباور و مردم محور بود. این دو مفهوم، رکن اصلی نهضت ایشان و هسته بنیادین جمهوری اسلامی است.

جمعیت میلیونی امدادگران، داوطلبان، جوانان و کارکنان هلال‌احمر، چهاردهم و پانزدهم خرداد را با تاکید بر استمرار اندیشه روشن و بلند آن مرد الهی و میراث ماندگارش در پیروی از رهبر معظم انقلاب بزرگ می‌دارند.عبدالحسین معزی

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر

6/3/2021 4:36:06 PM
آخرین اخبار