S
Header
کد خبر : 64590
جهادی ترین پزشک ایرانی در سال 1394

مدال فلورانس نایتینگل را کسب کرد

سرویس اخبار
سید ناصر عمادی چشمی، پزشک داوطلب ایرانی از منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا که در سال ۱۳۹۴ همزمان با روز پزشک، به عنوان جهادی‌ترین پزشک کشور، به دلیل ارائه خدمات پزشکی در مناطق محروم ایران و نیز به آوارگان حمله داعش در کردستان عراق انتخاب شده بود، در چهل و هشتمین دوره اهدای مدال فلورانس نایتینگل موفق به کسب این مدال گردید.
یکشنبه 2 خرداد 1400 ساعت 18:03
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
مدال فلورانس نایتینگل را کسب کرد سید ناصر عمادی چشمی، پزشک داوطلب ایرانی از منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا که در سال ۱۳۹۴ همزمان با روز پزشک، به عنوان جهادی‌ترین پزشک کشور، به دلیل ارائه خدمات پزشکی در مناطق محروم ایران و نیز به آوارگان حمله داعش در کردستان عراق انتخاب شده بود، در چهل و هشتمین دوره اهدای مدال فلورانس نایتینگل موفق به کسب این مدال گردید. http://media.nvhelal.ir//Image/2021/05/202105105131058641_Thum.jpg مدال,فلورانس,نایتینگل,را,کسب,کرد nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال حمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی این جمعیت، سید ناصر عمادی چشمی پزشک داوطلب ایرانی از منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا، موفق به دریافت مدال فلورانس نایتینگل در چهل و هشتمین دوره اهدای این مدال شده است.

کمیسیون اعطای مدال فلورانس نایتینگل متشکل از فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر، کمیته بین المللی صلیب سرخ و شورای بین المللی پرستاران با توجه به معیارهایی مانند شجاعت، ایثار و آمادگی برای ارائه خدمت، فعالیت های عملی به نفع مجروحان، بیماران یا سایر آسیب دیدگان ناشی از سوانح و جنگ و اقدامات ابتکاری در زمینه بهبود کیفیت درمان و یا آموزش، هر دو سال یک بار به پرستاران دارای معیارهای فوق، این مدال افتخار را اعطا می کند.

عمادی که تحصیلات خود را در رشته پوست در دانشگاه تهران گذرانده، اکنون عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران است و خدماتی چون طبابت‌های داوطلبانه در ایران، عراق، کنیا، تانزانیا، سومالی، غنا، نیجریه، بروندی، آفریقای جنوبی، زیمبابوه و افغانستان را در کارنامه خود دارد.

لازم به ذکر است، عمادی پیش از این در سال ۱۳۹۴ همزمان با روز پزشک، به عنوان جهادی‌ترین پزشک کشور، به دلیل ارائه خدمات پزشکی در مناطق محروم ایران و نیز به آوارگان حمله داعش در کردستان عراق معرفی شد.

 

5/23/2021 6:03:44 PM
آخرین اخبار