S
Header
کد خبر : 64558
پیام نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال‌احمر به مناسبت‌ روز جهانی قدس

تنها راه احقاق حقوق از دست‌رفته فلسطینیان مقاومت و ایستادگی است

سرویس اخبار
نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال احمر با صدور پیامی به مناسبت فرا رسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، که به تدبیر حضرت امام خمینی (ره)، روز جهانی قدس نامگذاری شده است، ضمن دعوت از ملت بزرگ ایران برای پاسداشت با شکوه این روز مهم و تاثیرگذار، بر تحقق پیروزی و رهایی قدس و سرزمین‌های اشغالی تاکید کرد.
پنج‌شنبه 16 اردیبهشت 1400 ساعت 11:47
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
تنها راه احقاق حقوق از دست‌رفته فلسطینیان مقاومت و ایستادگی است نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال احمر با صدور پیامی به مناسبت فرا رسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، که به تدبیر حضرت امام خمینی (ره)، روز جهانی قدس نامگذاری شده است، ضمن دعوت از ملت بزرگ ایران برای پاسداشت با شکوه این روز مهم و تاثیرگذار، بر تحقق پیروزی و رهایی قدس و سرزمین‌های اشغالی تاکید کرد. http://media.nvhelal.ir//Image/2021/05/202105102037734668_Thum.jpg تنها,راه,احقاق,حقوق,از,دست‌رفته,فلسطینیان,مقاومت,و,ایستادگی,است nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر، در متن پیام حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالحسین معزی آمده است:

«ماه مبارک رمضان، ماه ضیافت الهی و زمانی برای تمرین استقامت، صبر، مقاومت، خلوص و بندگی است‌ که با گرامیداشت روز قدس و حمایت از مظلومان فلسطین در آخرین جمعه این ماه عزیز تکمیل می‌گردد.

فلسطین قلب امت اسلام بوده و روز قدس روز مظلومان و مستضعفان امروز است. این روز شریف یادگار و میراث گرانبهای منادی بزرگ آزادیخواهی و مقاومت حضرت امام خمینی (رحمت‌الله علیه) است.

اکنون ده‌ها سال از آوار مصائب و آلام بر سر ملت فلسطین به دست رژیم منحوس و جنایتکار صهیونیستی می‌گذرد و این رژیم غاصب جنایتکار در سکوت دولت‌های غربی مدعی حقوق بشر به بمباران خانه‌ها، مدارس و مساجد و کشتار وسیع مردم بی‌دفاع، غیرنظامیان، زنان و کودکان شیرخوار ادامه می‌دهد و بر سیاهه جنایت‌های خود می‌افزاید . 

امروز با توطئه غاصبان سرزمین‌های اسلامی و دشمنان مسلمانان، و با خلق گروه‌های افراطی و منحرف و به‌راه‌انداختن جنگ‌های نیابتی، تلاش می‌شود مبارزه با اسراییل به فراموشی سپرده شود یا از اولویت حق‌طلبی و ظلم‌ستیزی امت اسلامی به حاشیه رانده شود اما وعده نصرت الهی محقق خواهد شد و زمین به بندگان صالح خدا واگذار خواهد گردید.  پیوند مرتجعان زراندوز منطقه با این غده سرطانی عاقبتی شوم برای حاکمان وابسته درپی خواهد داشت و آنان را همراه با این رژیم سفاک به گودال اضمحلال فرو خواهد افکند.

دشمنان این را بدانند مسلمانان جهان و فلسطینیان مبارز قطعا تا آزادی کامل قدس شریف دست از مبارزه و مقاومت نخواهند کشید. اتفاقات اخیر در منطقه به همگان ثابت کرد تنها راه احقاق حقوق از دست‌رفته فلسطینیان مظلوم ، مقاومت و ایستادگی است.

به یاری پروردگار امروز صدای آزادی‌خواهی جهان اسلام بیش از هر زمان دیگر از بیت المقدس شنیده می‌شود و دنیا امروز شاهد مجاهدت جوانان فلسطینی است که با اراده‌ای مثال‌زدنی و با دستان خالی به مقابله با اشغالگران سرزمینش قیام کرده است.

متاسفانه امسال ما نمی‌توانیم مانند سال‌های گذشته با برپایی راهپیمایی، روز قدس را گرامی بداریم . با این حال دل‌های ما دردمندانه و امیدوارانه در هوای آزادی قدس شریف می‌تپد و ان شاءالله با همدلی امت اسلامی آزادی سرزمین فلسطین و قدس شریف محقق خواهد شد.

عبدالحسین معزی
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر

5/6/2021 11:47:38 AM
آخرین اخبار