S
Header
            تکریم جایگاه شهدا ترویج‌بخش فرهنگ ایثارگری است/شهدا اسوه‌های پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌ها                        نشست برخط «اخلاق امدادگری و مدیریت بحران جامعه‌محور» برگزار شد                        در راستای تعالی و ترقی هلال‌احمر باید از مباحث فرهنگی بهره‌مند شد                        اساس فعالیت در هلال احمر داوطلبانه است / لزوم حراست از ارزش‌های دینی در جامعه                        ملاحظات اخلاقی، روان‌شناختی و معنوی در امداد اهمیت دارد                        ایستادگی، مقاومت و ایمان به مدد پروردگار رمز موفقیت و پیروزی در جنگ تحمیلی بود                        دیدار نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر با نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه                        عملکرد جهادی شهدا الگوی هلال احمر است                        ادیان هویت‌بخش صلح                        قدردانى وزیر خارجه از خدمات بین‌المللی هلال‌احمر در حج، اربعین و امدادرسانی در حوادث منطقه‌ای            
کد خبر : 64493
در ارتباط تصویری با دو پایگاه امدادی هلال احمر

رئیس جمهور از خدمات شبانه روزی جمعیت هلال احمر تشکر کرد

سرویس اخبار
رییس جمهوری در ارتباط تصویری با دو پایگاه امدادی هلال احمر کشور و گفتگو با دکتر همتی ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید از تلاش‌های شبانه‌روزی جمعیت هلال احمر در ارائه خدمات به مردم، قدردانی کرد.
سه‌شنبه 3 فروردین 1400 ساعت 15:56
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
رئیس جمهور از خدمات شبانه روزی جمعیت هلال احمر تشکر کرد رییس جمهوری در ارتباط تصویری با دو پایگاه امدادی هلال احمر کشور و گفتگو با دکتر همتی ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید از تلاش‌های شبانه‌روزی جمعیت هلال احمر در ارائه خدمات به مردم، قدردانی کرد. http://media.nvhelal.ir//Image/2021/03/202103102157382558_Thum.jpg رئیس,جمهور,از,خدمات,شبانه,روزی,جمعیت,هلال,احمر,تشکر,کرد nvhelal
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز سه‌شنبه و در سومین روز از سال جدید، در این ارتباط های تصویری و با گزارش رئیس جمعیت هلال احمر در جریان میزان تصادفات و نحوه خدمات‌رسانی در جاده ها و غربالگری در مرزهای ورودی کشور از  فعالیت هلال احمر در نوروز ۱۴۰۰ قرار گرفت.
رییس جمهوری با تأکید بر اینکه مردم در جریان سفر باید دستورالعمل‌های بهداشتی را مراعات کنند، گفت: از تلاش های هلال احمر در ایام نوروز هم به دلیل وظیفه همه ساله و امداد رسانی به هموطنان گرفتار و هم اجرای طرحی که در مرزهای کشور انجام می شود، تشکر می کنم و سال جدید را به تمامی زحمت کشان هلال احمر تبریک عرض می کنم.
وی ادامه داد: وقتی حادثه رخ می دهد، کسی که برای امدادرسانی به این حادثه می رود که اصولاً تصادفات جاده ای است، خدمت بزرگی را انجام می دهند زیرا که یک فرشته نجات در آن حادثه هستند.
دکتر روحانی گفت: امسال وظیفه دیگری بر دوش اعضای هلال احمر است که در مرزهای هوایی، دریایی و زمینی خدمات خود را به هموطنان ارائه می کنند و این فعالیت بسیار بسیار مهم است زیرا ممکن است کسانی که وارد کشور می شوند دچار ویروس کرونا مخصوصا نوع جهش یافته باشند‌ و این فعالیت باید با دقت بسیار زیادی انجام شود.
رئیس جمهور اضافه کرد: متاسفانه در استان خوزستان شاهد بودیم که به خاطر همین ورودی ها به کشور و عدم دقت کافی در کنترل و عدم بستن مرزها، مردم دچار مشکل شدند. امیدوارم هلال احمر و وزارت بهداشت با همکاری و در کنار استانداری ها و فرمانداری ها کمک کنند تا بتوانیم سلامت مردم را حفظ کنیم.
وی همچنین پس از گزارش مسئول پایگاه امداد و سلامت هلال احمر در مرز دوغارون شهرستان تایباد، اظهار داشت: مرزهای کشور از لحاظ تأمین سلامت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند، لذا بایستی روند غربالگری و پایش سلامت در مرزهای زمینی، هوایی و دریایی با دقت انجام شود.
3/23/2021 3:56:07 PM
آخرین اخبار