S
Header
            تقدیر از خدمات هلال‌احمر در حوادث و بحران‌های سال 1401                        قدردانی معاون اول رئیس جمهور و وزرای راه، کشور و کار از خدمات امدادگران هلال‌احمر                        این ماه را از دست ندهید                        بازدید مسئولان دفاتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر از پایگاه‌های امدادونجات                        فیلم: پیام نوروزی مقام معظم رهبری                        فعالیت‌های اقتصادی باید به گشایش در زندگی مردم ختم شود                        پیام نماینده ولی فقیه در هلال احمر به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان و بهار طبیعت                        بازدید نماینده ولی فقیه از طرح نوروزی ١۴٠٢ در مازندران                        بازدید نماینده ولی فقیه در هلال احمر از پایگاه امداد و نجات نوروزی                        دلگرمی امدادگران به بازدیدهای نوروزی مسئولین هلال احمر            
کد خبر : 64493
در ارتباط تصویری با دو پایگاه امدادی هلال احمر

رئیس جمهور از خدمات شبانه روزی جمعیت هلال احمر تشکر کرد

سرویس اخبار
رییس جمهوری در ارتباط تصویری با دو پایگاه امدادی هلال احمر کشور و گفتگو با دکتر همتی ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید از تلاش‌های شبانه‌روزی جمعیت هلال احمر در ارائه خدمات به مردم، قدردانی کرد.
سه‌شنبه 3 فروردین 1400 ساعت 15:56
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
رئیس جمهور از خدمات شبانه روزی جمعیت هلال احمر تشکر کرد رییس جمهوری در ارتباط تصویری با دو پایگاه امدادی هلال احمر کشور و گفتگو با دکتر همتی ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید از تلاش‌های شبانه‌روزی جمعیت هلال احمر در ارائه خدمات به مردم، قدردانی کرد. http://Media.nvhelal.ir//Image/2021/03/202103102157382558_Thum.jpg رئیس,جمهور,از,خدمات,شبانه,روزی,جمعیت,هلال,احمر,تشکر,کرد nvhelal
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز سه‌شنبه و در سومین روز از سال جدید، در این ارتباط های تصویری و با گزارش رئیس جمعیت هلال احمر در جریان میزان تصادفات و نحوه خدمات‌رسانی در جاده ها و غربالگری در مرزهای ورودی کشور از  فعالیت هلال احمر در نوروز ۱۴۰۰ قرار گرفت.
رییس جمهوری با تأکید بر اینکه مردم در جریان سفر باید دستورالعمل‌های بهداشتی را مراعات کنند، گفت: از تلاش های هلال احمر در ایام نوروز هم به دلیل وظیفه همه ساله و امداد رسانی به هموطنان گرفتار و هم اجرای طرحی که در مرزهای کشور انجام می شود، تشکر می کنم و سال جدید را به تمامی زحمت کشان هلال احمر تبریک عرض می کنم.
وی ادامه داد: وقتی حادثه رخ می دهد، کسی که برای امدادرسانی به این حادثه می رود که اصولاً تصادفات جاده ای است، خدمت بزرگی را انجام می دهند زیرا که یک فرشته نجات در آن حادثه هستند.
دکتر روحانی گفت: امسال وظیفه دیگری بر دوش اعضای هلال احمر است که در مرزهای هوایی، دریایی و زمینی خدمات خود را به هموطنان ارائه می کنند و این فعالیت بسیار بسیار مهم است زیرا ممکن است کسانی که وارد کشور می شوند دچار ویروس کرونا مخصوصا نوع جهش یافته باشند‌ و این فعالیت باید با دقت بسیار زیادی انجام شود.
رئیس جمهور اضافه کرد: متاسفانه در استان خوزستان شاهد بودیم که به خاطر همین ورودی ها به کشور و عدم دقت کافی در کنترل و عدم بستن مرزها، مردم دچار مشکل شدند. امیدوارم هلال احمر و وزارت بهداشت با همکاری و در کنار استانداری ها و فرمانداری ها کمک کنند تا بتوانیم سلامت مردم را حفظ کنیم.
وی همچنین پس از گزارش مسئول پایگاه امداد و سلامت هلال احمر در مرز دوغارون شهرستان تایباد، اظهار داشت: مرزهای کشور از لحاظ تأمین سلامت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند، لذا بایستی روند غربالگری و پایش سلامت در مرزهای زمینی، هوایی و دریایی با دقت انجام شود.
3/23/2021 3:56:07 PM
آخرین اخبار