S
Header
کد خبر : 64460

برگزاری دوره آموزشی ویژه بانوان

سرویس اخبار
وبینار آموزشی ویژه همسران و بانوان شاغل و اعضای هلال احمر توسط دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خوزستان برگزار شد.
جمعه 8 اسفند 1399 ساعت 14:11
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
برگزاری دوره آموزشی ویژه بانوان وبینار آموزشی ویژه همسران و بانوان شاغل و اعضای هلال احمر توسط دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خوزستان برگزار شد. http://Media.nvhelal.ir//Image/2021/02/202102104014121580_Thum.jpg برگزاری,دوره,آموزشی,ویژه,بانوان nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نماینگی ولی فقیه در هلال احمر، این نشست با موضوع پر چالش ترین آسیب‌های روابط  همسران و راه های مقابله با آن توسط دکتر حمید حبشی انجام شد.
استاد حبشی از کارشناسان صدا وسیما در حوزه مسائل خانواده در این نشست که حدود 3 ساعت به طول انجامید، به مهمترین شیوه های ارتباطی همسران اشاره کرد و در پایان نیز  به سئوالات شرکت کنندگان پاسخ داده شد.

این نشست مجازی صرفا ویژه بانوان و با هدف ارتقاء مهارت های ارتباطی انجام شد و بیش از ۲۰۰ نفر از بانوان جمعیت در این برنامه حضور پیدا کردند و با توجه به استقبال مخاطبان و درخواست مطرح شده مقرر شد تا برگزاری این جلسات ادامه یابد.
در ابتدای این وبینار دکتر خدادادی مدیر عامل و حجت الاسلام و المسلمین انصاری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان خوزستان نیز سخنانی را ارائه نمودند.

2/26/2021 2:11:49 PM
آخرین اخبار