S
Header
            پیام نماینده ولی فقیه در هلال‌احمر در پی زلزله  منطقه جنوب کشور                        بانوان امدادگر حضرت معصومه(س) را الگوی رفتاری خود قرار دهند                        همایش اخلاق و پویایی(قسمت سوم)                        از عملکرد هلال احمر در ارسال‌ فوری محموله‌های بشردوستانه قدرانی شد                        فیلم: گزارش تصویری از یازدهمین گردهمائی مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر                        همایش اخلاق و پویایی(قسمت دوم)                        حجت الاسلام و المسلمین معزی: هلال احمر سیاسی نیست، بلکه وظیفه دینی و الهی است/باید جهاد تبیین انجام و در برابر دشمنی ها ایستادگی شود                        همایش  اخلاق و‌پویایی(1)                        دیدار نماینده ولی فقیه در هلال‌احمر با خانواده شهید مهدی‌پور                        تمدید تفاهم‌نامه مشترک حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر با حوزه علمیه خراسان            
کد خبر : 64460

برگزاری دوره آموزشی ویژه بانوان

سرویس اخبار
وبینار آموزشی ویژه همسران و بانوان شاغل و اعضای هلال احمر توسط دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خوزستان برگزار شد.
جمعه 8 اسفند 1399 ساعت 14:11
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
برگزاری دوره آموزشی ویژه بانوان وبینار آموزشی ویژه همسران و بانوان شاغل و اعضای هلال احمر توسط دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خوزستان برگزار شد. http://Media.nvhelal.ir//Image/2021/02/202102104014121580_Thum.jpg برگزاری,دوره,آموزشی,ویژه,بانوان nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نماینگی ولی فقیه در هلال احمر، این نشست با موضوع پر چالش ترین آسیب‌های روابط  همسران و راه های مقابله با آن توسط دکتر حمید حبشی انجام شد.
استاد حبشی از کارشناسان صدا وسیما در حوزه مسائل خانواده در این نشست که حدود 3 ساعت به طول انجامید، به مهمترین شیوه های ارتباطی همسران اشاره کرد و در پایان نیز  به سئوالات شرکت کنندگان پاسخ داده شد.

این نشست مجازی صرفا ویژه بانوان و با هدف ارتقاء مهارت های ارتباطی انجام شد و بیش از ۲۰۰ نفر از بانوان جمعیت در این برنامه حضور پیدا کردند و با توجه به استقبال مخاطبان و درخواست مطرح شده مقرر شد تا برگزاری این جلسات ادامه یابد.
در ابتدای این وبینار دکتر خدادادی مدیر عامل و حجت الاسلام و المسلمین انصاری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان خوزستان نیز سخنانی را ارائه نمودند.

2/26/2021 2:11:49 PM
آخرین اخبار