S
Header
            دعوت نماینده ولی فقیه در هلال‌احمر از آحاد مردم برای حضور پر شور در انتخابات                        تجلیل از برندگان مسابقات اخلاق امدادگری در گلستان                        برگزاری مراسم جشن نیمه شعبان در هلال احمر                        پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در هلال احمر                        پیام نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر به مناسبت عید بزرگ نیمه شعبان                        انتخابات مظهر اراده‌ مردم در صحنه‌های گوناگون سیاسی و اقتصادی است.                        نماز نسخه شفابخش زندگی است                        والدین باید زمینه ازدواج آسان برای جوانان را فراهم کنند                        برگزاری یادواره شهدا اقدامی ارزشمند در معرفی ارزش‌ها، آرمان ها و راه‌ شهدا به جوانان است                        رابطین فرهنگی هلال احمر در جذب مشارکت خیرین اهتمام نمایند            
کد خبر : 64460

برگزاری دوره آموزشی ویژه بانوان

سرویس اخبار
وبینار آموزشی ویژه همسران و بانوان شاغل و اعضای هلال احمر توسط دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خوزستان برگزار شد.
جمعه 8 اسفند 1399 ساعت 14:11
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
برگزاری دوره آموزشی ویژه بانوان وبینار آموزشی ویژه همسران و بانوان شاغل و اعضای هلال احمر توسط دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خوزستان برگزار شد. http://media.nvhelal.ir//Image/2021/02/202102104014121580_Thum.jpg برگزاری,دوره,آموزشی,ویژه,بانوان nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نماینگی ولی فقیه در هلال احمر، این نشست با موضوع پر چالش ترین آسیب‌های روابط  همسران و راه های مقابله با آن توسط دکتر حمید حبشی انجام شد.
استاد حبشی از کارشناسان صدا وسیما در حوزه مسائل خانواده در این نشست که حدود 3 ساعت به طول انجامید، به مهمترین شیوه های ارتباطی همسران اشاره کرد و در پایان نیز  به سئوالات شرکت کنندگان پاسخ داده شد.

این نشست مجازی صرفا ویژه بانوان و با هدف ارتقاء مهارت های ارتباطی انجام شد و بیش از ۲۰۰ نفر از بانوان جمعیت در این برنامه حضور پیدا کردند و با توجه به استقبال مخاطبان و درخواست مطرح شده مقرر شد تا برگزاری این جلسات ادامه یابد.
در ابتدای این وبینار دکتر خدادادی مدیر عامل و حجت الاسلام و المسلمین انصاری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان خوزستان نیز سخنانی را ارائه نمودند.

2/26/2021 2:11:49 PM
آخرین اخبار