S
Header
            دعوت نماینده ولی فقیه در هلال‌احمر از آحاد مردم برای حضور پر شور در انتخابات                        تجلیل از برندگان مسابقات اخلاق امدادگری در گلستان                        برگزاری مراسم جشن نیمه شعبان در هلال احمر                        پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در هلال احمر                        پیام نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر به مناسبت عید بزرگ نیمه شعبان                        انتخابات مظهر اراده‌ مردم در صحنه‌های گوناگون سیاسی و اقتصادی است.                        نماز نسخه شفابخش زندگی است                        والدین باید زمینه ازدواج آسان برای جوانان را فراهم کنند                        برگزاری یادواره شهدا اقدامی ارزشمند در معرفی ارزش‌ها، آرمان ها و راه‌ شهدا به جوانان است                        رابطین فرهنگی هلال احمر در جذب مشارکت خیرین اهتمام نمایند            
کد خبر : 64357
در بیان رهبر

مکتب حاج قاسم

سرویس اخبار
عزیزان من، برادران و خواهران نمازگزار. اخلاص برکت دارد . هر جا اخلاص بود، خدای متعال به اخلاص بندگان مخلصش برکت می دهد، کار برکت پیدا می کند، رشد و نمو پیدا می کند.
جمعه 12 دی 1399 ساعت 08:09
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
مکتب حاج قاسم عزیزان من، برادران و خواهران نمازگزار. اخلاص برکت دارد . هر جا اخلاص بود، خدای متعال به اخلاص بندگان مخلصش برکت می دهد، کار برکت پیدا می کند، رشد و نمو پیدا می کند. http://media.nvhelal.ir//Image/2021/01/202101106242950775_Thum.jpg مکتب,حاج,قاسم nvhelal

 کار به نحوی می شود که اثر آن به همه می رسد، برکات آن در میان مردم باقی می ماند.

این ناشی از اخلاص است. نتیجۀ آن اخلاص، همین عشق و وفاداری مردم، همین اشک و آه مردم، همین حضور مردم، همین تازه شدنِ روحیۀ انقلابی مردم است.

اما اینکه ما بیاییم این حوادث را تقویم کنیم، قیمت گذاری کنیم، قدر آن ها را بدانیم و ببینیم که اندازه و قیمت این حوادث چقدر است، در صورتی تحقق پیدا می کند که ما به حاج قاسم سلیمانی، شهید عزیز، و به ابومهدی، شهید عزیز، به چشم یک فرد نگاه نکنیم؛ به آنها به چشم یک مکتب نگاه کنیم.

سردار شهید عزیز ما را با چشم یک مکتب، یک راه، یک مدرسۀ درس آموز، با این چشم نگاه کنیم آن وقت اهمیت این قضیه روشن خواهد شد، قدر و قیمت این قضیه روشن خواهد شد.

 

بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خطبه های نماز جمعه تهران

27 دی 1398

1/1/2021 8:09:03 AM
آخرین اخبار