S
Header
            دیدار حجت الاسلام‌والمسلمین معزی با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی                        اهمیت مسئولیت پذیری و راهکارهای افزایش آن در جامعه                        از ابزارهای روزآمد در مسیر ترویج فرهنگ، دین و تقویت ایمان بهره گیرید/ ائمه جماعات همچون سفیران امید آفرینی و تقویت روحیه مسئولیت ‌پذیری عمل کنند                        دومین نشست گفتمان تبیینی ائمه جماعات جمعیت هلال احمر برگزار شد                        نماهنگ: دلتنگتم یا امام رضا(ع)                        دیدار صمیمانه نماینده رهبر معظم انقلاب باائمه جماعات هلال احمر فارس                        جشن ولادت امام رضا (ع)در هلال احمر فارس                        سنگ مضجع شریف حرم مطهر امام زاده سید علاالدین حسین(ع) رونمایی شد                        بازدید نماینده ولی فقیه در هلال‌احمر از جمعیت شهرستان نی‌ریز                        انس و تدبر در قرآن ضرورت جامعه به ویژه جوانان است / قرآن مسیر هدایت و تعالی انسان هاست            
کد خبر : 64334
با همکاری دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر گلستان

مراسم تجلیل از داوطلبان هلال احمر با حضور استاندار برگزار شد

سرویس اخبار
چهارشنبه 26 آذر 1399 ساعت 18:13
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
مراسم تجلیل از داوطلبان هلال احمر با حضور استاندار برگزار شد http://media.nvhelal.ir//Image/2020/12/202012104186773940_Thum.jpg مراسم,تجلیل,از,داوطلبان,هلال,احمر,با,حضور,استاندار,برگزار,شد nvhelal

آیین تجلیل از داوطلبان جمعیت هلال احمر گلستان با حضور مدیرعامل و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر گلستان در محل اسانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر، دکتر حق شناس در این آیین گفت: جمعیت هلال احمر به عنوان یک دستگاه کاملا داوطلبی به معنای واقعی، جهان شمول است و زحمات آن همواره قابل تقدیر می باشد.

استاندار گلستان افزود: در دل هر تهدیدی همواره فرصت هایی وجود دارد و خیرین داوطلب با هوشمندی و اقدام به موقع و ارزشمند در بحران ها و سختی ها، هیچ تهدیدی را به جا نگذاشتند. انسان ها ذاتاً خیرخواه هستند و هلال احمر بستر این خیر خواهی را به نیکی فراهم آورده است.

وی تاکید کرد: داوطلب سرمایه اجتماعی بزرگ و ارزشمندی برای جمعیت هلال احمر است. تقویت ظرفیت های اجتماعی در استان گلستان با همت داوطلبان و خیرخواهی خیرین بسیار در گلستان مشهود و قابل تقدیر است.

در این مراسم، حجت الاسلام والمسلمین مهدوی مسئول دفتر نماینگی ولی فقیه در هلال احمر گلستان نیز با اشاره به ظرفیت‌های ارزشمند هلال احمر به ویژه در حوزه های فعالیت‌های خیرخواهانه بر ترویج فرهنگ خدمت به هم نوع و همکاری و برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه تاکید کرد.

468101912/16/2020 6:14:41 PMhttp://Media.nvhelal.ir/Image/2020/12/202012106757274561_Thum.jpg

 

12/16/2020 6:13:46 PM
آخرین اخبار