S
Header
            دیدار نماینده ولی فقیه در هلال احمر با تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم                        بر ضرورت علم اندوزی درجامعه اسلامی تاکید کرد                        لزوم مشارکت آحاد جامعه در فعالیت‌ خیرخواهانه جمعیت هلال احمر                        نماینده ولی فقیه در هلال احمر، سخنران پیش از خطبه نماز جمعه تهران                        فیلم: مادر است دیگر، واجب تعظیم                        ضرورت اسوه‌سازی از شهیدان و ترویج فرهنگ ایثار در جامعه                        یادها، اشک‌ها و خاطره‌ها؛ یادواره ۴۹۰ شهید امدادگر در قاب دوربین                        رییس بنیاد شهید: تلاش می‌کنیم فعالیت‌های داوطلبانه مشمول ایثارگری شود                        تعبیر "مبارک" یکی از بهترین تعابیری است که می‌توان در مورد هلال احمر به کار برد                        تجدید میثاق اعضا و مسئولان هلال‌احمر با آرمان‌های امام خمینی(ره)            
کد خبر : 64315

تاکید نماینده ولی فقیه در استان زنجان به ارتقای جایگاه هلال احمر

سرویس اخبار
نماینده ولی فقیه در زنجان در دیدار با سرپرست جمعیت هلال احمر استان گفت: از همه ظرفیت ها و پتانسیل های موجود برای ارتقای جایگاه فعلی هلال احمر استفاده شود.
سه‌شنبه 11 آذر 1399 ساعت 15:56
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
تاکید نماینده ولی فقیه در استان زنجان به ارتقای جایگاه هلال احمر نماینده ولی فقیه در زنجان در دیدار با سرپرست جمعیت هلال احمر استان گفت: از همه ظرفیت ها و پتانسیل های موجود برای ارتقای جایگاه فعلی هلال احمر استفاده شود. http://Media.nvhelal.ir//Image/2020/12/202012102576220278_Thum.jpg تاکید,نماینده,ولی,فقیه,در,استان,زنجان,به,ارتقای,جایگاه,هلال,احمر nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی جمعیت در استان زنجان، آیت الهه علی خاتمی افزود: هلال احمر استان باید پاسخگوی شبانه روزی در همه اتفاقات اعم از برف، کولاک، زلزله و سایر حوادث غیرمترقبه باشد.

وی تاکید کرد: جایگاه هلال احمر در زنجان باید با استفاده از ظرفیت و پتانسیل های موجود و تلاش همه کارکنان این مجموعه ارتقاء یابد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: ارائه خدمات به هم نوعان در هلال احمر کاری ارزشمند و خداپسندانه برای بشریت است که در سرما و گرما و بدون توجه به زمان و مکان خدمات مورد نیاز در حوادث و بحران ها ارائه می شود.

آیت الله خاتمی اظهارداشت: فعالیت های عام المنفعه و بشردوستانه هلال احمر برگرفته از تعالیم انبیاء و ائمه معصوم(ع) است و همت نیروهای این مجموعه موجب شده خدمات ارائه شده در حوادث و بلایا مورد توجه مردم قرار بگیرد.

وی یادآور شد: از ظرفیت جوانان انقلابی و مومن برای ارائه خدمات در مجموعه هلال احمر بیشتر از وضعیت فعلی استفاده شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت:  قدردان زحمات و تلاش های همه کارکنان و اعضای افتخاری هلال احمر در استان زنجان هستم.

علی طاهری سرپرست جمعیت هلال احمر استان زنجان در دیدار از خدمات و فعالیت های انجام شده گزارشی ارائه داد.

 

12/1/2020 3:56:06 PM
آخرین اخبار