S
Header
کد خبر : 64303

ضرورت روزآمدی و استفاده از فناوری نوین در امداد و نجات

سرویس اخبار
نماینده ولی فقیه در استان مازندران گفت: روزآمدی و استفاده از فناوری نوین امداد و نجات باید به عنوان یک اصل مهم در دستور کار هلال احمر قرار گیرد تا سرعت و کیفیت ارائه خدمات ارتقاء یابد.
یکشنبه 25 آبان 1399 ساعت 18:49
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
ضرورت روزآمدی و استفاده از فناوری نوین در امداد و نجات نماینده ولی فقیه در استان مازندران گفت: روزآمدی و استفاده از فناوری نوین امداد و نجات باید به عنوان یک اصل مهم در دستور کار هلال احمر قرار گیرد تا سرعت و کیفیت ارائه خدمات ارتقاء یابد. http://Media.nvhelal.ir//Image/2020/11/202011101001741941_Thum.jpg ضرورت,روزآمدی,و,استفاده,از,فناوری,نوین,در,امداد,و,نجات nvhelal
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در هلال‌احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی این جمعیت در مازندران، آیت الله محمدی لائینی در دیدار با غلامعلی فخاری مدیرعامل هلال احمراستان با تقدیر از خدمات این مجموعه در بحران کرونا و حوادث مختلف گفت: اعتماد مردم بزرگترین سرمایه جمعیت هلال احمر است و باید پاسدار این نعمت بزرگ باشد.
وی با توجه به حادثه خیزی کشور و استان مازندران به طور خاص افزود: باید برای هر شرایط بحرانی آماده باشیم و این مهم تنها با تمرین مستمر و استفاده از فناوری های روزآمد ممکن خواهد بود.
نماینده ولی فقیه در استان مازندران در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم صیانت از بیت المال تاکید کرد و گفت: اموال هلال احمر مصداق بارز بیت المال است و صیانت از آن تکلیف شرعی و انسانی است.
وی پاکدستی و دوری از فساد را ویژگی بارز مدیریت در نظام اسلامی برشمرد و بر اهتمام لازم به این مولفه ها در مجموعه هلال احمر تاکید کرد.
در ابتدای این نشست، مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران نیز در سخنانی با اشاره به اجرای طرح آمران سلامت در قالب برنامه مقابله کرونا، گزارشی از برنامه های اجرایی ارائه کرد.
11/15/2020 6:49:56 PM
آخرین اخبار