S
Header
کد خبر : 64224
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل تاکید کرد

هلال احمر مورد وثوق مردم است و این جمعیت کار قدسی انجام می دهد

سرویس اخبار
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با اشاره به جایگاه این نهاد مردمی و نقش و مسئولیتی که بر عهده دارد گفت: جمعیت هلال احمر مورد وثوق مردم است و این جمعیت کار قدسی انجام می دهد.
دوشنبه 31 شهریور 1399 ساعت 07:50
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
هلال احمر مورد وثوق مردم است و این جمعیت کار قدسی انجام می دهد نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با اشاره به جایگاه این نهاد مردمی و نقش و مسئولیتی که بر عهده دارد گفت: جمعیت هلال احمر مورد وثوق مردم است و این جمعیت کار قدسی انجام می دهد. http://media.nvhelal.ir//Image/2020/09/202009106760446287_Thum.jpg هلال,احمر,مورد,وثوق,مردم,است,و,این,جمعیت,کار,قدسی,انجام,می,دهد nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی این جمعیت در استان اردبیل، آیت الله عاملی در دیدار با دبیرکل جمعیت هلال احمر و مسئولان این جمعیت در استان اردبیل با بیان این مطلب افزود: جمعیت هلال احمر کارهای خوبی انجام داده است و کارکرد این جمعیت آبروی نظام است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل تصریح نمود: بنده از طرف مردم استان اردبیل از زحمات و خدمات جمعیت هلال احمر تقدیر و تشکر می کنم.

محمد حسن قوسیان مقدم دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور نیز با ابراز خرسندی از این دیدار گفت: روز گذشته با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور، 1400 خانه هلال در کشور راه اندازی شد و در این خانه ها به مردم روستاها آموزش همگانی داده می شود تا بتوانند در حوادث به یکدیگر امدادرسانی کنند.

وی با بیان اینکه به دنبال آن هستیم که در تمامی روستاهایی که دهیار دارند، خانه هلال راه اندازی کنیم، اضافه کرد: خانه های هلال یک جمعیت هلال احمر کوچک در روستاها است.

دبیرکل جمعیت هلال احمر گفت: در مواقع بحران و حادثه مردم کمک های زیادی به جمعیت هلال احمر می کنند و هم اکنون این جمعیت در 4 استان جنوب کشور طرح نذر آب 3 را برگزار می کند و این طرح با کمترین اعتبار دولتی به اجرا در آمده است و مردم و خیرین در تامین اقلام مردم این مناطق پیشگام هستند.

رامین معبودی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل هم در این نشست گفت: با حضور دبیرکل جمعیت هلال احمر سه پروژه بزرگ در استان اردبیل شامل پایگاه امداد و نجات بین شهری گردنه الماس جمعیت هلال احمر شهرستان خلخال به مساحت ۷۱۲ مترمربع با هزینه کرد حدود ۳۴ میلیارد و ۸۹۳ میلیون ریال، مجتمع اداری و امدادی جمعیت هلال احمر شهرستان گرمی (واقع در شهرک ولیعصر) در زمینی به مساحت 4 هزار و 829 مترمربع با زیربنای ۶۲۱ مترمربع با هزینه کرد حدود ۱۵ میلیارد و ۷۹۳ میلیون ریال و مرکز آموزشی اردوگاه شهدای امدادگر جمعیت هلال احمر شهرستان نیز به مساحت ۴۱۷ مترمربع و هزینه کرد حدود ۲۲ میلیارد و ۷۶۸ میلیون ریال افتتاح شد.

معبودی افزود: در سال گذشته بیش از 37 هزار نفر در دوره های آموزشی جمعیت هلال احمر استان اردبیل شرکت کرده اند و در سال جاری هم علیرغم شرایط کرونایی و با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برای 17 هزار نفر دوره های آموزشی برگزار کرده ایم.

9/21/2020 7:50:15 AM
آخرین اخبار