S
Header
            بازدید مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر از پایگاه امداد و نجات خوزستان                        تقدیر معاون فرهنگی نمایندگی ولی فقیه از خدمات داوطلبانه هلال‌احمر در ایام نوروز                        تقدیر از خدمات هلال‌احمر در حوادث و بحران‌های سال 1401                        قدردانی معاون اول رئیس جمهور و وزرای راه، کشور و کار از خدمات امدادگران هلال‌احمر                        این ماه را از دست ندهید                        بازدید مسئولان دفاتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر از پایگاه‌های امدادونجات                        فیلم: پیام نوروزی مقام معظم رهبری                        فعالیت‌های اقتصادی باید به گشایش در زندگی مردم ختم شود                        بازدید نماینده ولی فقیه از طرح نوروزی ١۴٠٢ در مازندران                        دلگرمی امدادگران به بازدیدهای نوروزی مسئولین هلال احمر            
کد خبر : 64034

تبریک دکتر همتی به رئیس، نایب رئیس اول و دوم و نمایندگان مجلس یازدهم

سرویس اخبار
رئیس جمعیت هلال‌احمر، در پیام‌هایی جداگانه، انتخاب رئیس مجلس، نایب رئیس اول و دوم و همچنین آغاز به کار دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی را به نمایندگان مجلس تبریک گفت.
شنبه 10 خرداد 1399 ساعت 19:07
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
تبریک دکتر همتی به رئیس، نایب رئیس اول و دوم و نمایندگان مجلس یازدهم رئیس جمعیت هلال‌احمر، در پیام‌هایی جداگانه، انتخاب رئیس مجلس، نایب رئیس اول و دوم و همچنین آغاز به کار دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی را به نمایندگان مجلس تبریک گفت. http://Media.nvhelal.ir//Image/2020/05/202005101755335327_Thum.jpg تبریک,دکتر,همتی,به,رئیس،,نایب,رئیس,اول,و,دوم,و,نمایندگان,مجلس,یازدهم nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی جمعیت، در متن تبریک دکتر کریم همتی در هر یک از این پیام‌ها آمده است:

جناب آقای دکتر محمد باقر قالیباف

رئیس محترم مجلس شورای اسلامی

با سلام و احترام

انتخاب جنابعالی را با رای حداکثری به ریاست مجلس شورای اسلامی، صمیمانه تبریک و تهنیت می‌گویم.

اعتماد مردم تهران، ری، شمیران، اسلامشهر و پردیس به جنابعالی برای حضور در خانه ملت و اکنون آرای منتخبان ملت به شما برای کسب کرسی ریاست مجلس، اعتماد به یک خدمتگزار متعهد و انتخاب متخصصی لایق بود. جنابعالی پیش از این در سخت‌ترین آزمون‌های تاریخی انقلاب نظیر دفاع مقدس، توانایی خود را در مدیریت و فرماندهی به اثبات رسانده بودید و اکنون با پوشیدن جامه نمایندگی و ریاست مجلس، امید مردم پایتخت و کشور برای پیشرفت بیشتر کشور با ابزار قانونگذاری و نظارت هستید.

بدون تردیدجمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در عرصه پاسخگویی به حوادث و بحران ها و خدمت به مردم و آسیب دیدگان و نیازمندان به تعاملی روزافزون با مجلس شورای اسلامی احتیاج دارد که امید است با حضور جنابعالی بتوان به آن دست یافت.

دوام توفیقات جنابعالی را در این امر خطیر از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

 

جناب آقای دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی

با سلام ‏و احترام

انتخاب جنابعالی را به عنوان نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی، صمیمانه تبریک و تهنیت می‌گویم.‏

تجربه و سابقه روشن جنابعالی در ادوار مجلس، این نوید را می‌دهد که در مجلس یازدهم نیز خدمات ماندگاری را از مسیر قانونگذاری و نظارت تقدیم مردم شریف ایران اسلامی نمایید و این بار در جایگاه نایب رئیسی مدافع شایسته‌ای برای حقوق ملت باشید.

بدون تردید مجلس شورای اسلامی در دور یازدهم، با ایجاد تعامل سازنده با همه دستگاههای اجرایی می تواند یاریگر آنها در حل مشکلات و رفع چالش ها برای ارتقا خدمات به مردم ایران باشد. امید است با حضور جنابعالی در این جایگاه بتوان عرصه های جدیدی برای پاسخگویی به حوادث و دستگیری از آسیب دیدگان و نیازمندان گشود.

دوام توفیقات جنابعالی را در این امر خطیر از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

 

جناب آقای علی نیکزاد  ثمرین

نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی

با سلام ‏و احترام

انتخاب جنابعالی را به عنوان نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی، صمیمانه تبریک و تهنیت می‌گویم.‏

تجربه و سابقه روشن جنابعالی در امور اجرایی، این نوید را می‌دهد که در مجلس یازدهم نیز خدمات ماندگاری را از مسیر قانونگذاری و نظارت تقدیم مردم شریف ایران نمایید و در جایگاه نایب رئیسی مدافع شایسته‌ای برای حقوق ملت باشید.

بدون تردید مجلس شورای اسلامی در دور یازدهم، با ایجاد تعامل سازنده با همه دستگاههای اجرایی می تواند یاریگر آنها در حل مشکلات و رفع چالش ها برای ارتقا خدمات به مردم ایران باشد. امید است با حضور جنابعالی در این جایگاه بتوان عرصه های جدیدی برای پاسخگویی به حوادث و دستگیری از آسیب دیدگان و نیازمندان گشود.

دوام توفیقات جنابعالی را در این امر خطیر از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

 

نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی

با سلام و احترام

آغاز به کار دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی و توفیق حضور در خانه ملت را را به جنابعالی/سرکار عالی تبریک می‌گویم.

شما برادران و خواهران مومن و متعهد که با احساس تکلیف؛ مسئولیت سنگین و خطیر نمایندگی مردم را به دوش می‌کشید، یقینا در خطوط مقدم ساختن همه‌جانبه کشور ایستاده‌اید و برای پیشرفت ایران اسلامی و رفاه مردم، مجاهدانه در مسیر قانونگذاری و نظارت بر اجرای درست قانون، تلاش می‌کنید که ان شاء الله اجر این جهاد نزد پروردگار محفوظ است.

جمعیت هلال احمر در زمان‌های حساس خدمت‌ به مردم، نظیر پاسخگویی به حادثه‌دیدگان در حوادث ویرانگر طبیعی، یاری نمایندگان محترم به‌ویژه نمایندگان داوطلب هلال احمر را با خود داشته است، که امید دارد این وفاق و همدلی با قوت بیشتر در مجلس یازدهم استمرار داشته باشد.

از خداوند متعال موفقیت و سربلندی روزافزون را برای جنابعالی/سرکار عالی در این عرصه مسئلت دارم.

 

5/30/2020 7:07:49 PM
آخرین اخبار