S
Header
            انتخابات مظهر اراده‌ مردم در صحنه‌های گوناگون سیاسی و اقتصادی است.                        نماز نسخه شفابخش زندگی است                        والدین باید زمینه ازدواج آسان برای جوانان را فراهم کنند                        برگزاری یادواره شهدا اقدامی ارزشمند در معرفی ارزش‌ها، آرمان ها و راه‌ شهدا به جوانان است                        رابطین فرهنگی هلال احمر در جذب مشارکت خیرین اهتمام نمایند                        خانواده بزرگ جمعیت هلال‌احمر در احسان و نیکوکاری پیشتاز و پرچمدارند                        رشد ‌و شکوفایی حوزه های علمیه پس از پیروزی انقلاب، فرصتی است که طلاب باید برای تعالی در مسیر تبلیغ دین استفاده‌ کنند                        همکاری طلاب با هلال احمر، مصداق فعالیت فرهنگی و ارائه خدمات اجتماعی به جامعه است/ هلال احمر آماده ارائه آموزش‌های معرفتی، امدادی و بشردوستانه به طلاب است                        دیدار حجت الاسلام‌والمسلمین معزی با نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان                        جوانان نیروی پیشران و محرک توسعه و آبادانی در کشور هستند/ جوانان بایستی با الگو پذیری از شهیدان در راستای تعالی جامعه گام بردارند            
کد خبر : 63906

درگذشت اخوی گرانقدر نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر

سرویس اخبار
اخوی گرانقدر حجت الاسلام و المسلمین معزی نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال احمر، عصر روز دوشنبه 12 فروردین در ‌پی عارضه قلبی درگذشت.
چهارشنبه 13 فروردین 1399 ساعت 08:35
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
درگذشت اخوی گرانقدر نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر اخوی گرانقدر حجت الاسلام و المسلمین معزی نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال احمر، عصر روز دوشنبه 12 فروردین در ‌پی عارضه قلبی درگذشت. http://media.nvhelal.ir//Image/2020/04/202004109973150353_Thum.jpg درگذشت,اخوی,گرانقدر,نماینده,رهبر,معظم,انقلاب,در,هلال,احمر nvhelal

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال‌احمر، حاج حسین معزی فرزند آیت الله شیخ مهدی معزالدوله‌ای  عمر شریف خویش را در مسیر خدمت، ارادت و نشر محبت خاندان وحی به ویژه حضرت صدیقه کبری فاطمهٔ زهرا (سلام الله علیها) سپری نمود.

مرحوم حاج حسین معزی در طول عمر خویش در عرصه‌های مختلف فرهنگی و تبلیغی حضور و فعالیت موثر و متمادی داشته و منشأ خدمات بسیاری بوده است.
در اطلاعیه‌ای که از سوی بیت آن مرحوم منتشر گردید اعلام شد ضمن تشکر از همدردی و‌ اظهار محبت‌های صورت گرفته به دلیل شرایط موجود، امکان برگزاری مراسم و‌ مجلس یادبود فراهم نیست.
حوزه نمایندگی ولی فقیه درگذشت ایشان را به نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال احمر و عبدالمجید معزی مشاور نماینده ولی فقیه در هلال احمر و مدیر کل حوزه نمایندگی تسلیت می‌گوید و برای ایشان، بیت شریف و بازماندگان از درگاه خداوند متعال صبر و اجر مسئلت دارد.

4/1/2020 8:35:15 AM
آخرین اخبار