S
Header
کد خبر : 63821
رئیس نمایندگی کمیته بین‌المللی صلیب‌سرخ

 از برگزاری کارگاه آموزشی «بازپیوند خانواده» در سیستان و بلوچستان تقدیر کرد

سرویس اخبار
سه‌شنبه 29 بهمن 1398 ساعت 06:47
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
 از برگزاری کارگاه آموزشی «بازپیوند خانواده» در سیستان و بلوچستان تقدیر کرد http://Media.nvhelal.ir//Image/2020/02/202002106825617495_Thum.jpg  از,برگزاری,کارگاه,آموزشی,«بازپیوند,خانواده»,در,سیستان,و,بلوچستان,تقدیر,کرد nvhelal

دبیرکل جمعیت هلال احمر و رئیس دفتر نمایندگی کمیته بین المللی صلیب سرخ در تهران از برگزای کارگاه آموزشی “بازپیوند خانواده” در هلال احمر سیستان و بلوچستان تقدیر کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان؛ رتو اشتوکر رئیس دفتر نمایندگی کمیته بین المللی صلیب سرخ در تهران از برگزاری این کارگاه سه روزه با شرکت فعالانه ۳۳ نفر از اعضای حوزه “باز پیوند خانواده” استان‌های کرمان و سیستان و بلوچستان تقدیر کرد.

وی همچنین توجه هر چه بیشتر به خدمات نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر از جمله باز پیوند خانواده های جدا شده و ارائه اطلاعات درباره سرنوشت مفقودان به خانواده ها را خواستار شد.

دبیرکل جمعیت هلال احمر نیز در همین خصوص با ارسال لوح سپاس، از مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان در اجرای برنامه های مشترک میان کمیته بین المللی صلیب سرخ و جمعیت هلال احمر و برگزاری کارگاه بازپیوند خانواده در این استان تقدیر و تشکر کرد

 

2/18/2020 6:47:38 AM
آخرین اخبار