S
Header
            بازدید نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد از مناطق سیل زده سبزه میر بخش دیشموک                        برگزاری آیین تکریم و معارفه مدیر فرهنگی معاونت فرهنگی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر                        انتصاب مدیر فرهنگی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال‌احمر                        نشست علمی- تخصصی اخلاق حرفه ای و سازمانی در هلال احمر                        نشست علمی- تخصصی دوستی و محبت در نظام اسلامی                        امضای تفاهم‌نامه همکاری هلال احمر زنجان با کمیته امداد                        استان قم همیشه در خدمات ایثارگرانه و داوطلبانه پیشرو است                        نماهنگ «یا مظلوم»                        صحنه صحنه آن روز عظیم تاریخ بشریت سراسر درس و عبرت است                        حضور مسئولان هلال احمر ایران در جمع عزاداران اباعبدالله حسین (ع) در هیات علی‌اکبر سازمان جوانان            
کد خبر : 63671
نماهنگ: به مناسبت هفته پژوهش

پژوهش، راهگشای توسعه

سرویس فیلم
به مناسبت هفته پژوهش برگرفته از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص اهمیت علم و پژوهش در توسعه همه جانبه کشور
یکشنبه 24 آذر 1398 ساعت 07:56
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
پژوهش، راهگشای توسعه به مناسبت هفته پژوهش برگرفته از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص اهمیت علم و پژوهش در توسعه همه جانبه کشور http://Media.nvhelal.ir//Image/2019/12/201912103495398412_Thum.jpg پژوهش،,راهگشای,توسعه nvhelal

پژوهش در حقیقت فرآیندی برنامه ریزی شده و هدفمند برای رسیدن به راه حل‌های قابل اطمینان از طریق گردآوری، تحلیل و تفسیرداده‌هاست. به عبارت دیگر از پژوهش به عنوان یکی از اساسی‌ترین نیازها برای نیل به پیشرفت و توسعه همه جانبه یک کشور یاد می شود.
مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نیز در این خصوص همواره با تاکید بر اهمیت مسئله پژوهش، لازمه اقتدار کشور را دانش و پژوهش می دانند.
پس از پیروزی انقلاب اسلامی، به منظور گسترش فرهنگ پژوهش در جامعه، روز "25"آذر از سوی «شورای فرهنگ عمومی کشور» به نام روز پژوهش نام‌گذاری شد. وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز از سال "1379 "چهارمین هفته آذر ماه را به نام هفته پژوهش نام‌گذاری کرد و از سال "1384" این نام به «هفته پژوهش و فناوری» تغییر یافت.
کتابخانه ها و مراکز اطلاع رسانی به عنوان مراکز اصلی گردآوری و سازماندهی منابع اطلاعاتی ابزار لازم را برای پژوهشگران و توسعه پژوهش فراهم می کنند. 

12/15/2019 7:56:49 AM
آخرین اخبار