S
Header
            بازدید مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر از پایگاه امداد و نجات خوزستان                        تقدیر معاون فرهنگی نمایندگی ولی فقیه از خدمات داوطلبانه هلال‌احمر در ایام نوروز                        تقدیر از خدمات هلال‌احمر در حوادث و بحران‌های سال 1401                        قدردانی معاون اول رئیس جمهور و وزرای راه، کشور و کار از خدمات امدادگران هلال‌احمر                        این ماه را از دست ندهید                        بازدید مسئولان دفاتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر از پایگاه‌های امدادونجات                        فیلم: پیام نوروزی مقام معظم رهبری                        فعالیت‌های اقتصادی باید به گشایش در زندگی مردم ختم شود                        بازدید نماینده ولی فقیه از طرح نوروزی ١۴٠٢ در مازندران                        دلگرمی امدادگران به بازدیدهای نوروزی مسئولین هلال احمر            
کد خبر : 63671
نماهنگ: به مناسبت هفته پژوهش

پژوهش، راهگشای توسعه

سرویس فیلم
به مناسبت هفته پژوهش برگرفته از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص اهمیت علم و پژوهش در توسعه همه جانبه کشور
یکشنبه 24 آذر 1398 ساعت 07:56
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
پژوهش، راهگشای توسعه به مناسبت هفته پژوهش برگرفته از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص اهمیت علم و پژوهش در توسعه همه جانبه کشور http://Media.nvhelal.ir//Image/2019/12/201912103495398412_Thum.jpg پژوهش،,راهگشای,توسعه nvhelal

پژوهش در حقیقت فرآیندی برنامه ریزی شده و هدفمند برای رسیدن به راه حل‌های قابل اطمینان از طریق گردآوری، تحلیل و تفسیرداده‌هاست. به عبارت دیگر از پژوهش به عنوان یکی از اساسی‌ترین نیازها برای نیل به پیشرفت و توسعه همه جانبه یک کشور یاد می شود.
مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نیز در این خصوص همواره با تاکید بر اهمیت مسئله پژوهش، لازمه اقتدار کشور را دانش و پژوهش می دانند.
پس از پیروزی انقلاب اسلامی، به منظور گسترش فرهنگ پژوهش در جامعه، روز "25"آذر از سوی «شورای فرهنگ عمومی کشور» به نام روز پژوهش نام‌گذاری شد. وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز از سال "1379 "چهارمین هفته آذر ماه را به نام هفته پژوهش نام‌گذاری کرد و از سال "1384" این نام به «هفته پژوهش و فناوری» تغییر یافت.
کتابخانه ها و مراکز اطلاع رسانی به عنوان مراکز اصلی گردآوری و سازماندهی منابع اطلاعاتی ابزار لازم را برای پژوهشگران و توسعه پژوهش فراهم می کنند. 

12/15/2019 7:56:49 AM
آخرین اخبار