S
Header
کد خبر : 63425
از سوی معاونت فرهنگی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر

مسابقه کتاب خوانی در جمعیت هلال احمر برگزار می شود

سرویس اخبار
مسابقه کتابخوانی از کتاب " دعبل و زلفا" به همت معاونت فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر و در سطح کشور برگزار می شود.
یکشنبه 9 تیر 1398 ساعت 15:33
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
مسابقه کتاب خوانی در جمعیت هلال احمر برگزار می شود مسابقه کتابخوانی از کتاب " دعبل و زلفا" به همت معاونت فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر و در سطح کشور برگزار می شود. http://Media.nvhelal.ir//Image/2019/06/201906102961243150_Thum.jpg ,مسابقه,کتاب,خوانی,در,جمعیت,هلال,احمر,برگزار,می,شود nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، کتاب دعبل و زلفا تالیف مظفر سالاری روایتی عاشقانه از آشنایی و زندگی پر فراز و نشیب دعبل خزاعی، شاعر اهل بیت(ع) و همسرش "زلفا" است.
همکاران جمعیت هلال احمر در ستاد با مراجعه به معاونت فرهنگی و و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه و دیگر همکاران در استان ها با مراجعه به دفاتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان ها می توانند ضمن ثبت نام، این کتاب را دریافت نمایند.
یادآور می شود مدت ارسال پاسخ ها تا بیستم تیرماه و مراسم قرعه کشی در جشن میلاد حضرت امام رضا(ع) پیش بینی شده که به برندگان، جوایز ویژه ای تقدیم خواهد شد.

6/30/2019 3:33:23 PM
آخرین اخبار