S
Header
کد خبر : 62937
آیین تکریم تلاشگران حوزه خدمات هلال احمر برگزار شد

دکتر پیوندی: همدلی و استحکام درونی موجب ارتقای اعتبار بیرونی هلال احمر می شود

سرویس اخبار
رئیس جمعیت هلال احمر در مراسم تکریم تلاشگران حوزه خدمات هلال احمر با تاکید بر ضرورت توجه به رفع مشکلات معیشتی کارکنان گفت: رفع مشکلات اعضا، موجب همدلی و رفاقت و استحکام درونی و همچنین ارتقای اعتبار بیرونی جمعیت هلال احمر می شود.
سه‌شنبه 13 شهریور 1397 ساعت 13:29
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
دکتر پیوندی: همدلی و استحکام درونی موجب ارتقای اعتبار بیرونی هلال احمر می شود رئیس جمعیت هلال احمر در مراسم تکریم تلاشگران حوزه خدمات هلال احمر با تاکید بر ضرورت توجه به رفع مشکلات معیشتی کارکنان گفت: رفع مشکلات اعضا، موجب همدلی و رفاقت و استحکام درونی و همچنین ارتقای اعتبار بیرونی جمعیت هلال احمر می شود. http://Media.nvhelal.ir//Image/2018/09/201809100261065100_Thum.jpg دکتر,پیوندی:,همدلی,و,استحکام,درونی,موجب,ارتقای,اعتبار,بیرونی,هلال,احمر,می,شود nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر به نقل از تارنمای جمعیت هلال احمر؛ آیین تکریم تلاشگران حوزه خدمات جمعیت هلال احمر روز گذشته با حضور رئیس جمعیت، دبیرکل، معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی و دیگر مسئولان جمعیت و همچنین تلاشگران حوزه خدمات هلال احمر در ستاد و سازمان های تابعه برگزار شد.
رئیس جمعیت هلال احمر در این مراسم با بیان اینکه آمده ام تا قدردان زحمات و خدمات شما عزیزان باشم، تاکید کرد: جمعیت هلال احمر آرمان های متفاوتی را دنبال می کند که یکی از این آرمان ها، کاهش آلام و مشکلات مردم است و دو وجه دارد: وجه بیرونی آن، کمک به مردم آسیب دیده و حادثه دیده در حوادث است که وظیفه سازمانی ماست و لازم است در حوادث و بحران ها در کنار مردم باشیم تا آلام آنها، مصدومیت ها، آسیب ها و تلفات را کاهش دهیم و رفاقت و دوستی را تحقق ببخشیم. اما وجه درونی این آرمان، توجه به آلام اعضا و افراد درون جمعیت است. باید تلاش کنیم مشکلات تک تک افراد جمعیت را در هر حوزه ای که هست برطرف کنیم چرا که برطرف کردن مشکلات، ما را به هم نزدیک تر می کند و باعث می شود در مواقع حوادث و بحران ها، با توجه به توانمندی درونی خود، بهترین پاسخ را به حادثه دیدگان داشته باشیم
دکتر پیوندی با تاکید بر اینکه مطرح کردن مشکلات و انتقادات به شکل روشن و شفاف به ایجاد فضای دوستی و مودت، کمک زیادی می کند، افزود: در این فضا مشکلات به راحتی برطرف می شوند. در واقع تنها راه نجات ما، همدلی، رفاقت و وحدت کلمه است و این همدلی و استحکام درونی، موجب ارتقای اعتبار بیرونی جمعیت هلال احمر نیز می شود.
مهندس محمود محمدی نسب دبیرکل جمعیت هلال احمر هم در این مراسم با تقدیر از تلاش ها و زحمات اعضای حوزه خدمات هلال احمر تاکید کرد: تمام تلاش مسئولان جمعیت، تدبیر ویژه برای رفع مشکلات معیشتی کارکنان هلال احمر است.
بهرام غیبی معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر هم در این مراسم با اشاره به اینکه در هر نظامی، نظمی حاکم است و هر فرد در این نظام، نقش و مسئولیتی را برعهده دارد، افزود: نظام اداری برگرفته از همان نظام خانواده است و ما هم یک خانواده بزرگ هستیم که در کنار هم، راه مشخص و اهداف مقدسی پیش رو داریم و تحقق این اهداف می طلبد در کنار هم باشیم
وی در ادامه خطاب به تلاشگران حوزه خدمات جمعیت با بیان اینکه تک تک شما افراد و اعضای حوزه خدمات، چشم و چراغ جمعیت و برای مجموعه بسیار مهم هستید، تاکید کرد: مطرح کردن ایده ها، افکار و انتقادات شما می تواند در حل مشکلات موجود این حوزه راهگشا باشد.

 

9/4/2018 1:29:11 PM
آخرین اخبار