S
Header
کد خبر : 62709
سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور

حرکت های جهادی هلال احمر در مناطق محروم توسعه می یابد

سرویس اخبار
سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور گفت: توسعه و تقویت حرکت های جهادی در قالب کاروان های سلامت و نیکوکار در مناطق محروم یکی از برنامه های جدی و مهم این سازمان در سال ۹۷ است.
جمعه 10 فروردین 1397 ساعت 06:06
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
حرکت های جهادی هلال احمر در مناطق محروم توسعه می یابد سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور گفت: توسعه و تقویت حرکت های جهادی در قالب کاروان های سلامت و نیکوکار در مناطق محروم یکی از برنامه های جدی و مهم این سازمان در سال ۹۷ است. http://Media.nvhelal.ir//Image/2018/03/201803100937956271_Thum.jpg حرکت,های,جهادی,هلال,احمر,در,مناطق,محروم,توسعه,می,یابد nvhelal

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور گفت: توسعه و تقویت حرکت های جهادی در قالب کاروان های سلامت و نیکوکار در مناطق محروم یکی از برنامه های جدی و مهم این سازمان در سال ۹۷ است.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر به نقل از تارنمای روابط عمومی این جمعیت، حبیب درگاهی در حاشیه بازدید از پایگاه های امداد و نجات غرب استان قزوین اظهار کرد: در یک ماه گذشته ۲ کاروان ۲۰ و ۲۵ نفره متشکل از پزشکانی در استان های آذربایجان شرقی و گلستان در مناطق زلزله زده ثلاث باباجانی و سرپل ذهاب حضور یافته و در هر دوره بیش از یک هزار زلزله زده را درمان و داروی رایگان در اختیار آنان قرار داده اند.

وی ادامه داد: دو مقوله تجهیزات و نیروی انسانی کارآمد در موضوع امداد و نجات از اهمیت بیشتری برخوردار است که خوشبختانه قزوین در هر دو مورد عملکرد قابل قبولی دارد. در طرح فرشتگان رحمت پیش بینی می شود تا بیستم فروردین ماه بین ۱۲۰ تا ۱۵۰ هزار سبد غذایی از طریق خیران جمع آوری، بسته بندی و بین خانواده های نیازمند کشور توزیع شود.

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور بیان کرد: سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور در سفر دو روزه به قزوین ضمن دیدار با اعضای تیم واکنش سریع استان، از پایگاه های امداد و نجات طارم سفلی، کوهین و شیرین سو بازدید کرد.

 

3/30/2018 6:06:30 AM
آخرین اخبار