S
Header
کد خبر : 62447
با حکم رئیس جمهوری و برای مدت 4 سال

دکتر علی اصغر پیوندی به عنوان رئیس جمعیت هلال احمر منصوب شد

سرویس اخبار
دکتر حسن روحانی در حکمی علی‌اصغر پیوندی را به مدت چهار سال به عنوان «رئیس جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران» منصوب کرد.
سه‌شنبه 11 مهر 1396 ساعت 18:22
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
دکتر علی اصغر پیوندی به عنوان رئیس جمعیت هلال احمر منصوب شد دکتر حسن روحانی در حکمی علی‌اصغر پیوندی را به مدت چهار سال به عنوان «رئیس جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران» منصوب کرد. http://Media.nvhelal.ir//Image/2017/10/201710105603312383_Thum.jpg دکتر,علی,اصغر,پیوندی,به,عنوان,رئیس,جمعیت,هلال,احمر,منصوب,شد nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال‌احمر، متن حکم حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:

جناب آقای دکتر علی‌اصغر پیوندی

در اجرای بند (۵) قسمت (ب) ماده (۱۰) قانون اصلاح اساسنامه جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران مصوب 1382/2/24 مجلس شورای اسلامی، با عنایت به معرفی شورای‌عالی و نظر به تعهد و تجربیات ارزنده جناب‌عالی، به موجب این حکم برای مدت ۴ سال به عنوان «رییس جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران» منصوب می‌شوید.

انتظار دارد با جلب بیش از پیش مشارکت مردم نوع دوست و شریف ایران و سازمان های مردم نهاد نسبت به ارائه بهنگام خدمات انسان دوستانه به نیازمندان و آسیب دیدگان از حوادث طبیعی اقدام نمایید.

توفیق شما را در تحقق اهداف آن جمعیت با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسألت می‌نمایم.

 

10/3/2017 6:22:00 PM
آخرین اخبار