S
Header
            شهادت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش تسلیت باد                        عاشورا ، شور و شعور                        برپایی مراسم سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) در جمعیت هلال احمر                        حجت الاسلام و المسلمین نصیری از برگزاری نشست های علمی تخصصی در تبیین نهضت عاشورا خبر داد                        مسابقات فرهنگی-مذهبی برگزار می شود                           نخستین اقدام ماندگار در حرکت عاشورا                        معرفت لازمه احساس های عاشورایی است / امروز، الگوپذیری از نهضت حسینی برای رویارویی با استکبار ضروری است                        حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر، ناظر بر اجرای صحیح موقوفات است                        بار دیگر؛ محرم                        پرهیز مسئولان هلال احمر از انجام فعالیت بدون شفافیت /  تلاش کنید تا اعتماد مردمی به عنوان بزرگترین سرمایه هلال احمر تقویت شود            
کد خبر : 61912
حجت الاسلام و المسلمین معزی در بوشهر

دستیابی امروز به انرژی هسته ای در پرتو خون شهدایی است که دراین راه از جان خود گذشتند

سرویس اخبار
حجت الاسلام والمسلمین معزی در بدو ورود به نیروگاه اتمی بوشهر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هسته ای و احترام به ساحت این شهیدان، دستیابی ایران به دانش هسته ای را نتیجه اراده بالا و مافوق تصور شهدا دانست.
یکشنبه 23 اسفند 1394 ساعت 22:30
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
دستیابی امروز به انرژی هسته ای در پرتو خون شهدایی است که دراین راه از جان خود گذشتند حجت الاسلام والمسلمین معزی در بدو ورود به نیروگاه اتمی بوشهر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هسته ای و احترام به ساحت این شهیدان، دستیابی ایران به دانش هسته ای را نتیجه اراده بالا و مافوق تصور شهدا دانست. http://Media.nvhelal.ir//Image/2016/03/201603101674618235_Thum.jpg دستیابی,امروز,به,انرژی,هسته,ای,در,پرتو,خون,شهدایی,است,که,دراین,راه,از,جان,خود,گذشتند nvhelal

حجت الاسلام والمسلمین معزی در بدو ورود به نیروگاه اتمی بوشهر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هسته ای و احترام به ساحت این شهیدان، دستیابی ایران به دانش هسته ای را نتیجه اراده بالا و مافوق تصور شهدا دانست.
 به گزارش قم پرس به نقل از دولت به نقل از اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر، وی گفت: دستیابی امروز به انرژی هسته ای نتیجه تبلورخون شهدایی است که در برابر دشمنان ایستادگی کردند.
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر افزود: دشمن از هر راه برای مانع تراشی به منظور جلوگیری از دستیابی ایران به دانش هسته ای استفاده کرد، اما نتوانست در مقابل مقاومت و اراده ملت ایران بایستد و ناکام ماند.
بوشهر یازدهمین سفر استانی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در پایان سفر استانی خود به بوشهر در جمع خبرنگاران گفت: استان بوشهر دارای ظرفیت و امکانات بسیار مساعدی است که می تواند نقش شایانی در پویا شدن و فعال شدن جمعیت هلال احمر داشته باشد.
وی با بیان این که بوشهر آخرین مقصد استانی نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در سال 94 بوده است، اظهار کرد:سفرهای استانی جزو برنامه های حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر است. وی افزود: از آغاز سال تاکنون از 11 استان به منظور آشنایی بیشتر با امکانات و ظرفیت های جمعیت هلال احمر و دفاتر نمایندگی ولی فقیه بازدید داشته ایم که این موضوع قطعا می تواند ما در رسیدن به برنامه ریزی های دقیق تر و بهتر در سال آتی یاری خواهد کند.

3/13/2016 10:30:49 PM
آخرین اخبار