S
Header
            دیدار نماینده ولی فقیه در هلال احمر با تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم                        بر ضرورت علم اندوزی درجامعه اسلامی تاکید کرد                        لزوم مشارکت آحاد جامعه در فعالیت‌ خیرخواهانه جمعیت هلال احمر                        نماینده ولی فقیه در هلال احمر، سخنران پیش از خطبه نماز جمعه تهران                        فیلم: مادر است دیگر، واجب تعظیم                        ضرورت اسوه‌سازی از شهیدان و ترویج فرهنگ ایثار در جامعه                        یادها، اشک‌ها و خاطره‌ها؛ یادواره ۴۹۰ شهید امدادگر در قاب دوربین                        رییس بنیاد شهید: تلاش می‌کنیم فعالیت‌های داوطلبانه مشمول ایثارگری شود                        تعبیر "مبارک" یکی از بهترین تعابیری است که می‌توان در مورد هلال احمر به کار برد                        تجدید میثاق اعضا و مسئولان هلال‌احمر با آرمان‌های امام خمینی(ره)            
کد خبر : 63719
در پی حضور موثر و مخلصانه هلال احمر در مراسم استقبال و تشییع پیکر شهدای مقاومت

نماینده ولی فقیه در هلال احمر از امدادگران و نجاتگران تقدیر و تشکر کرد

سرویس اخبار
در پی برگزاری مراسم میلیونی و حماسی تشییع شهدای گرانقدر مقاومت بالاخص شهید سرافراز حاج قاسم سلیمانی، نماینده ولی فقیه در هلال احمر خطاب به امدادگران و پرسنل این نهاد پیامی صادر کردند.
چهارشنبه 18 دی 1398 ساعت 14:08
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
نماینده ولی فقیه در هلال احمر از امدادگران و نجاتگران تقدیر و تشکر کرد در پی برگزاری مراسم میلیونی و حماسی تشییع شهدای گرانقدر مقاومت بالاخص شهید سرافراز حاج قاسم سلیمانی، نماینده ولی فقیه در هلال احمر خطاب به امدادگران و پرسنل این نهاد پیامی صادر کردند. http://Media.nvhelal.ir//Image/2020/01/202001102279246045_Thum.jpg نماینده,ولی,فقیه,در,هلال,احمر,از,امدادگران,و,نجاتگران,تقدیر,و,تشکر,کرد nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، متن پیام بدین شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم
همکاران عزیز هلال احمر
مدیران، کارکنان، امدادگران، نجاتگران، داوطلبان و جوانان پرتلاش و ایثارگر
روزهایی که گذشت حادثه تلخ ترور ناجوانمردانه سپهبد قاسم سلیمانی و همراهانش مردم ایران و آزادمردان عالم را در غم و اندوه فرو برد. شهید حاج قاسم سلیمانی شخصیتی کم‌نظیر و مخلص در فرماندهی جبهه مقاومت و‌ مدبر در پیشبرد اهداف ظلم‌ستیزی و دستگیری از مظلومان و حفظ امنیت ایران بود.
مردم قدرشناس ایران بزرگ در بدرقه و تشییع پیکر این شهیدان در شهرهای اهواز، مشهد، تهران، قم و کرمان حماسه باشکوهی از اراده و عزم پایداری و انسجام ملی را به نمایش گذاشتند. این روزها در تاریخ ایران ماندگار و مثال‌زدنی خواهد بود. اجتماعات بی‌مانند در این شهرها و نیز در شهرهای دیگر که مراسم سوگواری و بزرگداشت یاد شهدا در آنها برپا شد با حضور مخلصانه و‌پرتلاش شما هلال‌احمری‌ها همراه بود. تلاش جهادگونه شما در پوشش امدادی این مراسم شایسته قدردانی و سپاس است.
بر خود لازم می‌دانم قدردان زحمات شما در این عرصه باشم و از خداوند متعال اجر این مجاهدت و خدمتگزاری خالصانه را برایتان مسالت می‌کنم.


عبدالحسین معزی
نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال احمر

1/8/2020 2:08:58 PM
آخرین اخبار