S
Header
کد خبر : 63675
در موسسه علمی-کاربردی هلال احمر برگزار می شود

نشست تخصصی "اسطوره‌شناسی امدادونجات"

سرویس اخبار
نشست علمی- تخصصی «اسطوره‌شناسی امداد و نجات» با ارائه و سخنرانی شروین‌وکیلی، جامعه‌شناس و مدرس دانشگاه به همت معاونت فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه و معاونت آموزش، پژوهش و فن آوری در جمعیت هلال‌احمر برگزار می‌شود.
شنبه 30 آذر 1398 ساعت 11:56
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
نشست تخصصی "اسطوره‌شناسی امدادونجات" نشست علمی- تخصصی «اسطوره‌شناسی امداد و نجات» با ارائه و سخنرانی شروین‌وکیلی، جامعه‌شناس و مدرس دانشگاه به همت معاونت فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه و معاونت آموزش، پژوهش و فن آوری در جمعیت هلال‌احمر برگزار می‌شود. http://Media.nvhelal.ir//Image/2019/12/201912107708960739_Thum.jpg نشست,تخصصی,"اسطوره‌شناسی,امدادونجات", nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال‌احمر در این نشست مباحثی همچون اسطوره‌شناسی مفهوم نجات و امداد در روایت‌های ایرانی، مروری تاریخی بر پیشینه امداد، شناخت شخصیت‌های اساطیری نمایندگان غلبه بر نیروهای طبیعی ویران‌گر و اخلاق در فرآیند امدادگری مورد بررسی و واکاوی قرار خواهد گرفت.

این نشست علمی تخصصی روز یکشنبه اول دی ماه از ساعت ۱۰ صبح در موسسه علمی - کاربردی جمعیت هلال‌احمر برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است نشست اسطوره‌شناسی امداد و نجات دومین نشست علمی تخصصی در زمینه اخلاق‌امدادگری است.

سلسله نشست‌های علمی مرتبط با مفاهیم و اهداف جمعیت هلال احمر در آینده نیز با حضور صاحب نظران و کارشناسان ادامه خواهد یافت.

هدف از برگزاری این سلسله‌ نشست‌های علمی و تخصصی بررسی و تحلیل موضوع‌های مربوط به جمعیت هلال‌احمر توسط اندیشمندان و متفکران حوزه علوم انسانی و مقدمه برگزاری همایش اخلاق امدادگری است.

حضور در این نشست برای عموم علاقه مندان آزاد است و در پایان این نشست به شرکت کنندگان گواهینامه حضور اعطا خواهد شد.

12/21/2019 11:56:33 AM
آخرین اخبار