S
Header
            دست یاری خیرین به سوی زلزله‌زدگان خوی                        لباس آبی‌ها بمانند/هلال احمر در مدرسه علوی چه کرد؟                        نماهنگ: دهه فجر، مظهر عزم ملی                        میلاد جواد الائمه(ع)                        حضور طلاب جهادی در مناطق زلزله‌زده                        ساماندهی طلاب برای ارائه خدمات به زلزله زدگان                        ارتقا فرهنگ دینی یک اولویت در هلال احمر است                        پنجمین طرح نذرآب اجرایی شد                        بر ضرورت تقویت کانون‌های طلاب تاکید شد                        قدردانی از هلال احمر در بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز            
کد خبر : 63675
در موسسه علمی-کاربردی هلال احمر برگزار می شود

نشست تخصصی "اسطوره‌شناسی امدادونجات"

سرویس اخبار
نشست علمی- تخصصی «اسطوره‌شناسی امداد و نجات» با ارائه و سخنرانی شروین‌وکیلی، جامعه‌شناس و مدرس دانشگاه به همت معاونت فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه و معاونت آموزش، پژوهش و فن آوری در جمعیت هلال‌احمر برگزار می‌شود.
شنبه 30 آذر 1398 ساعت 11:56
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
نشست تخصصی "اسطوره‌شناسی امدادونجات" نشست علمی- تخصصی «اسطوره‌شناسی امداد و نجات» با ارائه و سخنرانی شروین‌وکیلی، جامعه‌شناس و مدرس دانشگاه به همت معاونت فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه و معاونت آموزش، پژوهش و فن آوری در جمعیت هلال‌احمر برگزار می‌شود. http://Media.nvhelal.ir//Image/2019/12/201912107708960739_Thum.jpg نشست,تخصصی,"اسطوره‌شناسی,امدادونجات", nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال‌احمر در این نشست مباحثی همچون اسطوره‌شناسی مفهوم نجات و امداد در روایت‌های ایرانی، مروری تاریخی بر پیشینه امداد، شناخت شخصیت‌های اساطیری نمایندگان غلبه بر نیروهای طبیعی ویران‌گر و اخلاق در فرآیند امدادگری مورد بررسی و واکاوی قرار خواهد گرفت.

این نشست علمی تخصصی روز یکشنبه اول دی ماه از ساعت ۱۰ صبح در موسسه علمی - کاربردی جمعیت هلال‌احمر برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است نشست اسطوره‌شناسی امداد و نجات دومین نشست علمی تخصصی در زمینه اخلاق‌امدادگری است.

سلسله نشست‌های علمی مرتبط با مفاهیم و اهداف جمعیت هلال احمر در آینده نیز با حضور صاحب نظران و کارشناسان ادامه خواهد یافت.

هدف از برگزاری این سلسله‌ نشست‌های علمی و تخصصی بررسی و تحلیل موضوع‌های مربوط به جمعیت هلال‌احمر توسط اندیشمندان و متفکران حوزه علوم انسانی و مقدمه برگزاری همایش اخلاق امدادگری است.

حضور در این نشست برای عموم علاقه مندان آزاد است و در پایان این نشست به شرکت کنندگان گواهینامه حضور اعطا خواهد شد.

12/21/2019 11:56:33 AM
آخرین اخبار