S
Header
کد خبر : 63529
سرپرست سازمان جوانان هلال‌احمر

برنامه عضویت جوانان در هلال‌احمر مهرماه اجرایی می‌شود

سرویس اخبار
سرپرست سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، از اجرای برنامه کاربردی عضویت جوانان در این سازمان با شیوه جدید از مهرماه ۹۸ خبر داد و گفت: دستورالعمل جامع این برنامه در حال تدوین و ویرایش نهایی است.
یکشنبه 10 شهریور 1398 ساعت 19:28
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
برنامه عضویت جوانان در هلال‌احمر مهرماه اجرایی می‌شود سرپرست سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، از اجرای برنامه کاربردی عضویت جوانان در این سازمان با شیوه جدید از مهرماه ۹۸ خبر داد و گفت: دستورالعمل جامع این برنامه در حال تدوین و ویرایش نهایی است. http://Media.nvhelal.ir//Image/2019/09/201909100224664520_Thum.jpg برنامه,عضویت,جوانان,در,هلال‌احمر,مهرماه,اجرایی,می‌شود nvhelal
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی این جمعیت  علی گنج‌کریمی افزود: برنامه کاربردی عضویت جوانان هلال احمر بستر اجرای طرح های آموزشی، ضرورت استفاده از فناوری در آموزش و ارائه آموزش ها به صورت غیرحضوری است.
وی با بیان اینکه بستر بسیاری از آموزش ها و طرح های آموزشی حوزه جوانان هلال احمر بر پایه این برنامه جدید عضویت است، گفت: فرآیند ثبت نام و عضویت اولیه در سازمان جوانان هلال احمر باید بسیار ساده و قابل دسترس باشد. با راه اندازی این برنامه جدید و کاربردی عضویت در سازمان جوانان هلال‌ احمر، بسیاری از دغدغه های ما در حوزه جوانان رفع خواهد شد.
گنج کریمی توضیح داد: برنامه یادشده برای ساماندهی تمامی اعضای جوان ۵ تا ۲۹ سال طراحی شده و ساختار کانون محوری را داراست که با توجه به اینکه اعضای جوانان در جمعیت هلال احمر در سن ۵ تا ۲۹ سال در قالب کانون های غنچه های هلال، دانش آموزی، دانشجویی، روستایی و نظایر آن به عضویت در می‌آیند، در برنامه مربوطه نیز اعضا به صورت مجزا در کانون اختصاصی خود به عضویت در می‌آیند.
وی چشم انداز و ماموریت سازمان جوانان هلال احمر را ایجاد روحیه دفاع از صلح در اذهان انسان‌ها، گسترش دوستی، احترام، حفظ و توسعه سلامت، تفاهم متقابل، تعامل هم‌افزا، کمک داوطلبانه به افراد آسیب‌پذیر و آسیب دیده، تامین و تسهیل فرآیند رشد انسان‌ها و ساختن جهانی پر از صلح و آرامش، فرهنگ سازی و آماده سازی نسل امروز برای داشتن جامعه‌ای آماده در مقابل انواع مخاطرات خواند و گفت: اعضای این سازمان پس از سن ۲۹ سالگی به سازمان‌های داوطلبان یا امداد و نجات وارد می شوند.
سرپرست سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به کارگیری از برنامه ای که به صورت جامع بتواند رابطه دو سویه را بین اعضا و مجموعه مدیریتی سازمان(در سطح ستادی و استان‌ها) برقرار کند، از دلایل راه اندازی این برنامه کاربردی عضویت عنوان و اظهار کرد: برای راه‌اندازی این برنامه کاربردی عضویت اعضای جوان این سازمان از نظرات کارشناسی معاونین امور جوانان استان‌ها، کارشناسان ستادی و متخصصین شبکه‌های مجازی بهره‌گیری شد تا با استفاده از زیرساخت‌های اطلاع‌رسانی موجود در کشور زمینه‌های ارتباط بهتر، بین ستاد و صف و همچنین بین مجموعه مدیریتی و اعضا فراهم شود.
9/1/2019 7:28:42 PM
آخرین اخبار