S
Header
کد خبر : 63464
سرپرست حجاج ایرانی در دیدار با اعضای ستاد مرکز پزشکی حج و زیارت در مدینه

رضایت زائران ایرانی از خدمات هلال‌احمر مشهود است

سرویس اخبار
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی در دیدار با رئیس و اعضای ستاد مرکز پزشکی حج و زیارت هلال‌احمر با ابراز خرسندی و رضایت از خدمات درمانی تیم‌های پزشکی بهداشتی مستقر در مدینه، گفت: در بازید از درمانگاه‌های جمعیت هلال احمر رضایت زائران ایرانی از ارائه خدمات این نهاد مشهود است.
یکشنبه 30 تیر 1398 ساعت 13:04
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
رضایت زائران ایرانی از خدمات هلال‌احمر مشهود است نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی در دیدار با رئیس و اعضای ستاد مرکز پزشکی حج و زیارت هلال‌احمر با ابراز خرسندی و رضایت از خدمات درمانی تیم‌های پزشکی بهداشتی مستقر در مدینه، گفت: در بازید از درمانگاه‌های جمعیت هلال احمر رضایت زائران ایرانی از ارائه خدمات این نهاد مشهود است. http://Media.nvhelal.ir//Image/2019/07/201907104798886627_Thum.jpg رضایت,زائران,ایرانی,از,خدمات,هلال‌احمر,مشهود,است nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از روابط‌عمومی مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت، حجت الاسلام و المسلمین نواب با قدردانی از اهتمام ویژه کادر درمانی مرکز پزشکی به منظور ارائه خدمات داوطلبانه و عام المنفعه، تصریح کرد: فداکاری‌ها و ایثارگری‌های اعضای تیم‌های پزشکی برای کمک به زائرین خانه خدا پاداش اخروی دارد و در پیشگاه پروردگار مغفول نخواهد ماند.

 رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر نیز در این دیدار به مراجعه بیش از 5900 زائر ایرانی به درمانگاه هلال احمر مستقر در مدینه اشاره کرد و گفت: از این تعداد بیش از 1300 نفر  به پزشک متخصص و 4600 نفر نیز به پزشکان عمومی مراجعه کرده‌اند.

 دکتر محمد تقی حلی ساز با اشاره به استقرار دو دستگاه آمبولانس icu به همراه دو تکنسین اورژانس در دو منطقه مشخص شده مدینه منوره، تصریح کرد: این مهم به منظور انتقال بیماران نیازمند به خدمات پاراکلینیک انجام شد.

 وی به تعامل مناسب بیمارستان‌های سعودی برای پذیرش زائرین ایرانی اشاره کرد و گفت: مرکز پزشکی جمعیت هلال احمر در مدینه منوره با ۵۵ نفر کادر درمانی متشکل از پزشکان، پرستاران، تکنسین‌های دارویی و اورژانس به ارائه خدمات به زائرین ایرانی می‌پردازند.

 حلی ساز با بیان اینکه کادر درمانی درمانگاه های هلال‌احمر در مکه و مدینه همواره آماده ارائه خدمت به زائران ایرانی است، خاطرنشان کرد: زائران ایرانی تاکنون هیچ مشکلی نداشته و این مهم تا پایان موسم حج با وجود پرسنل و کادر درمانی مجرب، متعهد و دلسوز حفظ خواهد شد.

 رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر همچنین در این دیدار به امکانات و تجهیزات پزشکی و دارویی مراکز درمانی هلال‌احمر در مدینه منوره اشاره کرد و افزود: درمانگاه‌های جمعیت همواره داروی مورد نیاز زائران ایرانی را داشته و امسال با تدابیر اندیشیده شده مشکلات دارویی نخواهیم داشت.

 

7/21/2019 1:04:00 PM
آخرین اخبار