S
Header
کد خبر : 63302
در سفر معاونین حوزه نمایندگی ولی فقیه به استان گلستان صورت گرفت

بررسی خدمات جمعیت هلال احمر به مناطق سیل زده

سرویس اخبار
معاونین نظارت و امور شرعی و همچنین فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر، در ادامه برنامه های خود در سفر به استان گلستان، از مناطق سیل زده آق قلا بازدید کردند.
یکشنبه 15 اردیبهشت 1398 ساعت 02:50
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
بررسی خدمات جمعیت هلال احمر به مناطق سیل زده معاونین نظارت و امور شرعی و همچنین فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر، در ادامه برنامه های خود در سفر به استان گلستان، از مناطق سیل زده آق قلا بازدید کردند. http://Media.nvhelal.ir//Image/2019/05/201905105992477555_Thum.jpg بررسی,خدمات,جمعیت,هلال,احمر,به,مناطق,سیل,زده, nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر، در این بازدید گزارشی از  روند امدادرسانی و کمک به سیل زدگان در منطقه نیز ارائه گردید.

حجت الاسلام و المسلمین ذاکری معاون نظارت و امور شرعی و دکتر احمدوند معاون فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، به منظور شرکت در آئین معارفه و تکریم مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان گلستان، دیدار با نماینده رهبر معظم انقلاب در استان و دیدار با خانواده شهید امدادگر احمدی به استان گلستان سفر کردند.

 

 

 

5/5/2019 2:50:51 AM
آخرین اخبار