S
Header
            دیدار نماینده ولی فقیه در هلال احمر با تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم                        بر ضرورت علم اندوزی درجامعه اسلامی تاکید کرد                        لزوم مشارکت آحاد جامعه در فعالیت‌ خیرخواهانه جمعیت هلال احمر                        نماینده ولی فقیه در هلال احمر، سخنران پیش از خطبه نماز جمعه تهران                        فیلم: مادر است دیگر، واجب تعظیم                        ضرورت اسوه‌سازی از شهیدان و ترویج فرهنگ ایثار در جامعه                        یادها، اشک‌ها و خاطره‌ها؛ یادواره ۴۹۰ شهید امدادگر در قاب دوربین                        رییس بنیاد شهید: تلاش می‌کنیم فعالیت‌های داوطلبانه مشمول ایثارگری شود                        تعبیر "مبارک" یکی از بهترین تعابیری است که می‌توان در مورد هلال احمر به کار برد                        تجدید میثاق اعضا و مسئولان هلال‌احمر با آرمان‌های امام خمینی(ره)            
کد خبر : 63301
حضرت آیت ا... نورمفیدی نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان

خدمت به بندگان خدا در جمعیت هلال احمر همان عمل صالح در پیشگاه خداست

سرویس اخبار
همزمان با سومین روز از گرامیداشت هفته هلال احمر، ذاکری معاون نظارت و امور شرعی، دکتر احمدوند معاون فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر به همراه اعضای شورای معاونین هلال احمر گلستان، با حضرت آیت ا... نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان دیدار نمودند.
یکشنبه 15 اردیبهشت 1398 ساعت 02:44
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
خدمت به بندگان خدا در جمعیت هلال احمر همان عمل صالح در پیشگاه خداست همزمان با سومین روز از گرامیداشت هفته هلال احمر، ذاکری معاون نظارت و امور شرعی، دکتر احمدوند معاون فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر به همراه اعضای شورای معاونین هلال احمر گلستان، با حضرت آیت ا... نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان دیدار نمودند. http://Media.nvhelal.ir//Image/2019/05/201905106057133965_Thum.jpg خدمت,به,بندگان,خدا,در,جمعیت,هلال,احمر,همان,عمل,صالح,در,پیشگاه,خداست nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی این جمعیت در استان گلستان، حضرت آیت ا... نورمفیدی در این دیدار صمیمی گفت: وظیفه جمعیت هلال احمر کمک به مردم در شرایط خاص است که در واقعه سیل گلستان این موضوع را شاهد بودیم.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان خاطرنشان کرد: دریافت حقوق در ازای خدمت در جمعیت هلال احمر صرفا یک مبلغ ریالی دنیوی نیست بلکه به واسطه خدمات خیرخواهانه، بهره مندی از خزانه عالم غیب است.

وی در پایان ضمن قدردانی از زحمات خالصانه و داوطلبانه هلال احمری ها در امداد رسانی به سیل زدگان استان؛ تصریح کرد: تلاش و همت جمعیت هلال احمر همواره باید کمک و امداد به مردم باشد و می بایست این موضوع را در میان تمامی کارکنان و داوطلبان تسری و گسترش دهد.

حجت الاسلام و المسلمین ذاکری معاون نظارت و امور شرعی و دکتر احمدوند معاون فرهنگی و امور آموزشی و پژوهشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، در سفر یک روزه به استان گلستان برنامه هایی همچون شرکت در آئین معارفه و تکریم مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان گلستان، دیدار با خانواده شهید امدادگر و بازدید از مناطق سیل زده را داشته اند.

 

 

5/5/2019 2:44:58 AM
آخرین اخبار