S
Header
کد خبر : 63244

حضور نماینده رهبر معظم انقلاب در مناطق سیل زده لرستان

سرویس اخبار
نماینده ولی فقیه در هلال احمر به منظور بازدید از مناطق سیل زده لرستان وارد این استان شد.
پنج‌شنبه 22 فروردین 1398 ساعت 15:51
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
حضور نماینده رهبر معظم انقلاب در مناطق سیل زده لرستان نماینده ولی فقیه در هلال احمر به منظور بازدید از مناطق سیل زده لرستان وارد این استان شد. http://Media.nvhelal.ir//Image/2019/04/201904122326589518_Thum.png حضور,نماینده,رهبر,معظم,انقلاب,در,مناطق,سیل,زده,لرستان nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر، حجت الاسلام والمسلمین معزی هدف از این سفر را ابلاغ سلام مقام معظم رهبری(مدظله العالی) ، بازدید از روند امدادرسانی و ارائه خدمات به سیل زدگان و همچنین ابراز همدردی با مصیبت دیدگان سیل زده عنوان کرد و گفت: از همان لحظات ابتدایی وقوع سیل عزم ملی برای رسیدگی به ابعاد مختلف حادثه و اراده‌ای فراگیر برای رسیدگی فوری به حادثه‌دیدگان شکل گرفت. امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر نیز با حضور به موقع و موثر خود هم۳واره در کنار سیل زدگان بوده و به ارائه خدمات امدادی می پردازند که قابل تقدیر و ستایش است.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر فعالیت های خیرخواهانه هموطنان نوع دوست را نیز مورد تقدیر قرار داد و افزود : با توجه به گستردگی حادثه و خسارات وارده به سیل زدگان، همدلی و همیاری مردم و مسئولین می تواند در تسریع روند بازگشت زندگی سیل زدگان به شرایط عادی بسیار موثر باشد.

نماینده رهبر معظم انقلاب و هیات همراه بلافاصله از فرودگاه خرم‌آباد عازم شهر پلدختر شدند

4/11/2019 3:51:47 PM
آخرین اخبار