S
Header
photo-camera.png
کد خبر : 63188
نماینده ولی فقیه در هلال احمر

ظرفیت های هلال احمر در جهت تحقق آرمان های بیانیه گام دوم به‌کار گرفته خواهد شد

سرویس اخبار
سی ‌و دومین جلسه شورای فرهنگی به ریاست نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت با هدف بررسی ظرفیت‌ها و ماموریت‌های بیانیه گام دوم و تطبیق برنامه‌های فرهنگی جمعیت با آن با حضور دبیرکل ،رییس سازمان داوطلبان، رییس سازمان جوانان، معاون آموزش، معاونین حوزه نمایندگی و تعدادی دیگر از مدیران جمعیت برگزار شد.
چهارشنبه 15 اسفند 1397 ساعت 03:47
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
ظرفیت های هلال احمر در جهت تحقق آرمان های بیانیه گام دوم به‌کار گرفته خواهد شد سی ‌و دومین جلسه شورای فرهنگی به ریاست نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت با هدف بررسی ظرفیت‌ها و ماموریت‌های بیانیه گام دوم و تطبیق برنامه‌های فرهنگی جمعیت با آن با حضور دبیرکل ،رییس سازمان داوطلبان، رییس سازمان جوانان، معاون آموزش، معاونین حوزه نمایندگی و تعدادی دیگر از مدیران جمعیت برگزار شد. http://Media.nvhelal.ir//Image/2019/03/201903109047165829_Thum.jpg ظرفیت,های,هلال,احمر,در,جهت,تحقق,آرمان,های,بیانیه,گام,دوم,به‌کار,گرفته,خواهد,شد nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، در ابتدای این جلسه که روز سه‌شنبه 14 اسفند ماه برپاشد، حجت الاسلام و المسلمین معزی با پر اهمیت بر شمردن بیانیه مقام معظم رهبری گفت: این بیانیه راهبرد حرکت انقلابی ملت ایران به ویژه جوانان در چهل سال دوم انقلاب اسلامی را ترسیم می کند.

نماینده ولی فقیه در هلال احمر با تاکید بر اینکه بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی مقام معظم رهبری منتشر گردید از معدود بیانیه های حرکت های انقلابی- سیاسی در جهان است افزود: باید براساس وظیفه انقلابی و شرعی خود بیانیه را بررسی و با نگاه ویژه به تحقق ان بپردازیم.

وی با اشاره به تصویب تدوین و تشریح برنامه های متناسب با بیانیه راهبردی مقام معظم رهبری از سوی مسئولان و مدیران هلال احمر با محوریت شورای فرهنگی و نظارت حوزه نمایندگی ولی فقیه درشورای عالی جمعیت هلال احمر تصریح کرد: باید تلاش کرد تا با اولویت نهادن به مجموعه اعضای جمعیت به ویژه جوانان و استفاده از همه ظرفیت های هلال احمر در جهت تحقق آرمان های قید شده در بیاینه گام برداشت

نماینده ولی فقیه در هلال احمر در همین زمینه ادامه داد: مخاطب اصلی بیانیه راهبردی و مهم رهبر معظم انقلاب ، جوانان کشور هستند و همین امر سبب می شود تا در جمعیت هلال احمر نیز با در نظر گرفتن حدود یک میلیون عضو جوان برای بهره گیری از این بیانیه، برنامه ریزی مدون و جامع صورت گیرد.

حجت الاسلام و المسلمین معزی سپس با یاد آوری این نکته که اساسا همه هویت انقلاب اسلامی ما در این بیانیه تحقق پیدا می‌کند خاطر نشان کرد: خود سازی، جامعه پردازی و تمدن سازی سه محور اصلی و مهم این بیانیه است.

وی با تاکید بر این که این بیانیه از اهمیت ویژه ای برخوردار است افزود: باید در نظر داشت بخش های مختلف این بیانیه را به عنوان محور های اصلی فعالیت قرار داده و با پرهیز از نگاه های سطحی، به این مسئله اصولی و زیر بنایی پرداخته شود.

نماینده ولی فقیه در هلال احمر در پایان با تاکید بر لزوم توجه مدیران در برنامه‌ریزی‌ها خواستار تلاش همگانی در هلال احمر برای حرکت برمدار این بیانیه شد.

در ادامه جلسه، دبیرکل جمعیت با استقبال از تشکیل شورای فرهنگی از اهتمام جمعیت به بیانیه گام دوم خبر داد و ضرورت بهره‌مندی از نظرات کارشناسی و نیز مشارکت‌جویی گسترده پرداختن به بیانیه را ضروری دانست.

این جلسه با تبادل نظر اعضای شورا و بررسی پیشنهادهای ارایه شده ادامه یافت و در پایان جلسه مصوب شد فراخوانی درباره ایده‌های اجرایی پیرامون بیانیه طراحی و برای مشارکت کارکنان، داوطلبان و جوانان منتشر شود و همچنین دبیرخانه شورای فرهنگی زیر نظر معاونت فرهنگی حوزه نمایندگی ولی‌فقیه برای پیگیری و اجرای مصوبات شورا تشکیل گردد.

3/6/2019 3:47:28 AM
آخرین اخبار