S
Header
کد خبر : 63093
حجت‌الاسلام و المسلمین معزی در نشست هیئت مدیره هلال احمر استان مطرح کرد

خدمت صادقانه به انسان ها، اصلی ترین مسیر خدمت بی منت در هلال احمر

سرویس اخبار
حجت‌الاسلام و المسلمین معزی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با اشاره به مردمی و عام‌المنفعه بودن نهاد هلال احمر، تاکید کرد: خدمت صادقانه به انسان ها اصلی ترین مسیر خدمت بی منت در هلال احمر است که همه مردم و بشریت از آن منتفع می‌شوند.
یکشنبه 23 دی 1397 ساعت 10:19
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
خدمت صادقانه به انسان ها، اصلی ترین مسیر خدمت بی منت در هلال احمر حجت‌الاسلام و المسلمین معزی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با اشاره به مردمی و عام‌المنفعه بودن نهاد هلال احمر، تاکید کرد: خدمت صادقانه به انسان ها اصلی ترین مسیر خدمت بی منت در هلال احمر است که همه مردم و بشریت از آن منتفع می‌شوند. http://Media.nvhelal.ir//Image/2019/01/201901105259711578_Thum.jpg خدمت,صادقانه,به,انسان,ها،,اصلی,ترین,مسیر,خدمت,بی,منت,در,هلال,احمر nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر به نقل از تارنمای روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی ، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالحسین معزی نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر در نشست صمیمانه اعضای هیئت مدیره وشورای معاونان و مدیران هلال احمر خراسان رضوی در مشهد مقدس اظهار کرد: حرکت و فعالیت‌های هلال احمر باید صادقانه باشد چرا که صدق وکذب فقط در گفتار نیست بلکه در رفتار و فعالیت‌ها هم هست.
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، فکر کردن واندیشیدن را برای استفاده از زمان و فرصت ها بسیار حایز اهمیت دانست و افزود: فعالیتی مفید است که از روی فکر و با اندیشه و صادقانه باشد و بتواند برای مردم مفید واقع شود.
وی همچنین به تبیین شاخص‌ها و معیارهای اساسی فعالیت در جمعیت هلال احمر پرداخت و یادآوری کرد: فعالیت ما می‌بایست مجاهدانه و حرکتی مومنانه و صادقانه باشد به گونه‌ای که فرد با تمام وجود وارد میدان شود و بتواند بیشترین و بهترین خدمت را ارائه کند.
حجت‌الاسلام والمسلمین معزی اظهار کرد: تلاش با نیت خدمت صادقانه به انسان‌ها از طریق کمک به رفع آسیب های اجتماعی، ناهنجاری های جامعه و همچنین حضور مؤثر در فعالیت های امدادی، اجتماعی و فرهنگی از اصلی ترین مسیرهای خدمت بی منت جمعیت هلال احمر در جامعه است.
نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر با تأکید بر ظرفیت جوانان در هلال احمر و استفاده از توانمندی های آنان و با تأکید بر وجدان و توجه به حضور پروردگار در کلیه امور خاطرنشان کرد: با استفاده از این سرمایه عظیم و با انگیزه انسانی ضمن پایبندی به آرمانهای انقلاب، امام(ره) و شهدا می توانیم برای پیشبرد اهداف بشردوستانه هلال احمر بکوشیم وخدمت صادقانه ارائه کنیم.
در این برنامه دکتر سید مجتبی احمدی مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی نیز در آغاز این نشست گفت: استفاده از بیانات حجت‌الاسلام والمسلمین معزی به عنوان  نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال احمر می تواند در خدمت رسانی بهتر در برنامه‌ها و به خصوص طرح‌هایی مانند طرح نوروزی راه گشا باشد.
وی همچنین با اشاره به دستور جلسه مشترک هیئت مدیره وشورای معاونان هلال احمر خراسان رضوی ،گفت: طرح نوروزی اوج خدمات هلال احمر خراسان رضوی است که در آن بالغ بر هفت میلیون نفر زائری که وارد مشهد مقدس باید مورد توجه و خدمت رسانی قرار گیرند.

مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی ضمن تبریک انتصاب استاندار خراسان رضوی گفت: استفاده از ظرفیت استانداری به عنوان رئیس شورای مدیریت بحران استان بسیار ارزشمند است و استفاده از این توان می تواند دستگاه‌های خدمت‌رسان را برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر یاری کند.
همچنین حجت الاسلام والمسلمین اسدا... اسدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر خراسان رضوی به ارائه گزارشی از عملکرد این حوزه در برگزاری دوره آموزشی یاوران نماز پرداخت و گفت: فرمایشات نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال احمر مهمترین شاخصه کاری در همیاری برنامه های هلال احمر استان بوده و اعضای هیئت مدیره نیز در پیشبرد مسائل فرهنگی همواره یاریگر ما هستند .
در این جلسه همچنین معاونت‌های امداد و نجات و جوانان و رئیس هلال احمر چناران به ارائه گزارشی از عملکرد این واحدها و نیز برنامه های مرتبط با ستاد دهه فجر و طرح زمستانی پرداختند.

4006001/13/2019 10:18:32 AMhttp://Media.nvhelal.ir//Image/2019/01/201901107324244789_Thum.jpg

 

1/13/2019 10:19:07 AM
آخرین اخبار