S
Header
کد خبر : 63078
رئیس دفتر مقام معظم رهبری

خدمت هلال احمر به مردم در هنگام حوادث عبادتی بزرگ است

سرویس اخبار
رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: خدمت خالصانه جمعیت هلال احمر به مردم در هنگام حوادث عبادتی بزرگ و ارزشمند است.
پنج‌شنبه 6 دی 1397 ساعت 17:05
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
خدمت هلال احمر به مردم در هنگام حوادث عبادتی بزرگ است رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: خدمت خالصانه جمعیت هلال احمر به مردم در هنگام حوادث عبادتی بزرگ و ارزشمند است. http://Media.nvhelal.ir//Image/2018/12/201812109764517728_Thum.jpg خدمت,هلال,احمر,به,مردم,در,هنگام,حوادث,عبادتی,بزرگ,است nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه به نقل از تارنمای روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، آیت الله محمد محمدی گلپایگانی در بازدید از اکیپ امداد و در جمع امدادگران در روز مراسم تدفین آیت الله هاشمی شاهرودی در قم عنوان کرد: جوانان هلال احمر با جانفشانی های خود در خط مقدم خدمت هستند.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری افزود: ایران منطقه ای حادثه خیز است و در معرض انواع حوادث و خطرات قرار دارد ,
در این شرایط تعداد زیادی از جوانان به مردم آسیب دیده خدمت رسانی می کنند، خدمت خالصانه جوانان هلال احمر به مردم در هنگام حوادث عبادتی بزرگ و ارزشمند است.

وی گفت: کار جمعیت هلال احمر عبات است و این خدمت با هیچ عبادتی قابل مقایسه نیست و البته قصد قربت مهم ترین اثر را در خدمت به مردم دارد قصد هر انسان از خدمت فقط خدا باشد و فقط برای خدا گام بردارد تا در روز مبادا به درد او بخورد.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) گفت: هر فردی که از دنیا برود فقط خود و اعمالش باقی است و هیچ کس نمی تواند به او کمک کند. خدمت انسان در زندگی دست او را در آخرت می گیرد و او را نجات می دهد باید در این زمینه هر انسانی برای آخرت خود توشه ای از خدمت بیندوزد.

12/27/2018 5:05:00 PM
آخرین اخبار