S
Header
            آنچه باید در خصوص سحرخیزی بدانیم                        نماهنگ "رمضان،ماه تقوا "                        سفره های مهربانی جمعیت هلال احمر استان قم برگزار شد                        از برپایی محافل انس با قرآن تا حضور مبلغان دینی در پایگاه های امداد و نجات                        گزینه قطعی ملت ایران مقاومت است                        دارالقرآن کریم هلال احمر استان تهران افتتاح شد                        دیدار نماینده ولی فقیه در هلال احمر با امدادگران پایگاه امداد و نجات رباط کریم                        ضرورت تببین نقش پر اهمیت حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر در حوادث طبیعی و بحران ها نیازمند تبیین است                        دیدار معاون اجتماعی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با نماینده رهبر معظم انقلاب در هلال احمر                        هلال احمر پرچم نخست امید و آرامش خاطر مصیبت دیدگان است/ سیل مهربانی مردم در حوادث سیل اخیر، نمایش اتحاد، همدلی و نوع‌دوستی ملت ایران بود            
کد خبر : 63031
انتظار برای "انا المهدی"

به مناسبت سالروز ولایت حضرت ولی عصر(عج)

سرویس اخبار
اینجا برایت با نم باران آسمان سخن می گویم تا ابرهای چشمانم سیل غیبت بسازند. چقدر زیبا و پر شکوه در آستانه ی سالروز ولایتت، ولایتمان پر امید و رحمت الهی شد... آقای خوبی ها، امید همه ی بشریت، شهرمان حالا با رحمت الهی شسته می شود، باران می بارد و حالی خوب به زمینیان هدیه می کند.
جمعه 25 آبان 1397 ساعت 16:22
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
به مناسبت سالروز ولایت حضرت ولی عصر(عج) اینجا برایت با نم باران آسمان سخن می گویم تا ابرهای چشمانم سیل غیبت بسازند. چقدر زیبا و پر شکوه در آستانه ی سالروز ولایتت، ولایتمان پر امید و رحمت الهی شد... آقای خوبی ها، امید همه ی بشریت، شهرمان حالا با رحمت الهی شسته می شود، باران می بارد و حالی خوب به زمینیان هدیه می کند. http://Media.nvhelal.ir//Image/2018/11/201811100941431422_Thum.jpg به,مناسبت,سالروز,ولایت,حضرت,ولی,عصر(عج) nvhelal

مگر نه این است که هزار و چند صد سال از آن واقعه ی بزرگ تاریخ ، همان انتخاب برای ولی عصر (عج) شدنت می گذرد؟ اما امروز دوباره در سالگرد ولایت و امامتت، می خواهم با تو اینگونه سخن بگویم:

مولای همه ی منتظران جهان، از اندیشه ی پاک یک کودک به انتظار بازگشت پدر، از غم گلوی یک مادر در انتظار آمدن پسر و از قلب های پر غصه در انتظار رسیدن فرج که بگذریم، شاید معنای جمعه ی بدون شما آقا ممکن شود.

کی قرار است ابرهای تار و ظلمانی دنیا، سکوت های بی مفهوم و بی اساس و بلکه شقاوت ها و خشونت هایی که در گوشه گوشه ی این جهان بر سر کثیری بی دفاع آوار می شود از رعد و شکوه"انا المهدی" شما رخت بربندد؟

به راستی که تا چه زمان چشمانمان به صبحی باشد که ندبه خوانش شما باشید؟ چقدر وجودمان در انتظار حضورتان باشد؟ چطور دل های سرد و سنگ بسته و سیاهمان بی راهه ها را طرح زند تا به همواری مسیر حق و حقیقت شما برسد؟

اگرچه تاب و توان از هیچ منتظر واقعی سلب نمی شود، ولی مولای خوب من، ایوب(ع) هم اگر بود، صبرش لبریز از عشق و ارادت ساحت مقدستان می شد. ما منتظر می مانیم شاید آن جمعه ی موعود که می گویند، همین روزها باشد. به امید آن روز


پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر

11/16/2018 4:22:02 PM
آخرین اخبار