S
Header
            درخواست هلال ‌احمر برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان                        خدمات شبانه‌روزی نجاتگران به سیل‌زدگان                        آثار عفو و گذشت                        شصت و چهارمین شماره ماهنامه مهر و ماه                        شصت و سومین شماره ماهنامه مهر و ماه            
photo-camera.png
کد خبر : 63012
حجت الاسلام و المسلمین معزی

نیروهای داوطلب هلال احمر با عشق و محبت، بدون هیچ چشم داشتی به زائران خدمت می کنند

سرویس اخبار
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر گفت: نیروهای داوطلب جمعیت هلال احمر با عشق و محبت، بدون هیچ چشم داشتی به خدمت زائران اربعین حسینی می پردازند.
دوشنبه 7 آبان 1397 ساعت 03:34
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
نیروهای داوطلب هلال احمر با عشق و محبت، بدون هیچ چشم داشتی به زائران خدمت می کنند نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر گفت: نیروهای داوطلب جمعیت هلال احمر با عشق و محبت، بدون هیچ چشم داشتی به خدمت زائران اربعین حسینی می پردازند. http://Media.nvhelal.ir//Image/2018/10/201810108974152573_Thum.jpg نیروهای,داوطلب,هلال,احمر,با,عشق,و,محبت،,بدون,هیچ,چشم,داشتی,به,زائران,خدمت,می,کنند nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین معزی در بازدید از درمانگاه های درمانی بین راهی مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر عنوان کرد: فعالیت جوانان و امدادگران هلال احمر در درمانگاه ها و مسیر پیاده روی زائران در اربعین حسینی که بدون هیچ چشمداشتی به فعالیت و ارائه خدمات مشغول هستند، صحنه هایی بی نظیر از عشق و محبت به اهل بیت (علیهم السلام) و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین(ع) را خلق کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین معزی تصریح کرد: خدمات داوطلبانه ارزش والایی دارد که به فعالیت داوطلبان هلال احمر زیبایی می بخشد و البته در همه دنیا افراد داوطلب وجود دارند، اما خدمت رسانی به صورت داوطلبانه با عشق و نیت خالصانه به زائر امام حسین(ع)، جلوه و زیبایی ویژه و بی نظیری دارد و امکانات و ظرفیت هایی هم که در این مدت به زائران ارائه شده، بسیار ارزشمند و ستودنی است.

وی با اشاره به تعامل و همکاری سایر دستگاه ها و افراد مسئول با جمعیت هلال احمر در نحوه ارائه خدمات افزود: در این زمینه، ایرانی و عراقی با هم تعامل دارند و این همراهی و خدمت رسانی بسیار عالی است و با تلاش و کوشش بیشتر می توان خدمات بهتری را نیز ارائه کرد .

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استقرار امکانات و تجهیزات درمانگاهی را بسیرا حائز اهمیت دانست و با قدردانی از تلاش نیروهای هلال احمر خاطرنشان کرد: اعضای جوانان و داوطلب هلال احمر در بین آحاد جامعه و مسلمانان، یکی از نهادهای برجسته در سطح جهان است و ما امیدواریم همواره این نهاد در خدمت رسانی به مردم در عرصه های مختلف بدرخشد.

معرفت و اخلاص به منزلت اباعبدالله الحسین (ع) اوج ارزش خدمات به زائرین

حجت الاسلام و المسلمین عبدالحسین معزی تبیین فرهنگ اربعین و شناخت منزلت آن را ضروری دانست و گفت: کسب آمادگی معنوی و جسمانی برای زائرین پیاده بسیار ضروری است و ارائه خدمات به این منظور بسیار مهم است و باید از تلاش و زحمات کادر درمانی مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر قدردانی کرد که بی تردید  ارزش و ثواب خدمت رسانی به زائرین بسیار بالا و ارزشمند است.


نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر پس از بازدید از بخش های مختلف مرکز درمانی جمعیت هلال احمر مستقر در بیمارستان الحیدریه، تعامل و هم افزایی مسئولین و پرسنل درمانی عراق و جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در ارائه خدمات بهداشتی-درمانی به زائرین اربعین را بسیار خوب ارزیابی کرد.

در پایان این بازدیدها نماینده ولی فقیه جمعیت هلال احمر با مسئول موکب جمعیه النور الخیریه در عمود ۱۰۹۲ نیز دیدار و گفت و گو کرد.

10/29/2018 3:34:09 AM
آخرین اخبار