S
Header
کد خبر : 62989
معاون فرهنگی و امور آموزش و پژوهش خبر داد

برگزاری دوره های آموزشی ویژه ائمه جماعات در هلال احمر به صورت منطقه ای تا پایان سال

سرویس اخبار
دوره آموزشی ائمه جماعات استان تهران در شعب و سازمان های ستادی جمعیت هلال احمر در استان تهران با همکاری ستاد اقامه نماز برگزار شد.
چهارشنبه 25 مهر 1397 ساعت 17:13
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
برگزاری دوره های آموزشی ویژه ائمه جماعات در هلال احمر به صورت منطقه ای تا پایان سال دوره آموزشی ائمه جماعات استان تهران در شعب و سازمان های ستادی جمعیت هلال احمر در استان تهران با همکاری ستاد اقامه نماز برگزار شد. http://Media.nvhelal.ir//Image/2018/08/201808109458941707_Thum.jpg برگزاری,دوره,های,آموزشی,ویژه,ائمه,جماعات,در,هلال,احمر,به,صورت,منطقه,ای,تا,پایان,سال, nvhelal

معاون فرهنگی و امور آموزش و پژوهش حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی این حوزه با اشاره به برگزاری دوره آموزشی ویژه ائمه جماعات استان تهران در روزهای 24 و 25 مهرماه گفت: این دوره آموزشی با حضور 20 نفر از ائمه جماعات استان تهران در شعب و سازمان های ستادی هلال احمر در استان تهران با همکاری ستاد اقامه نماز برگزار شد.

یاسر احمدوند با اشاره به محتوای آموزشی این دوره افزود: ارتباط با مخاطب در محیط های اداری، روش های دعوت به نماز و ایجاد انگیزه برای شرکت و حضور در نماز جماعت از جمله سرفصل های آموزشی این دوره بوده است.

وی در همین زمینه ادامه داد: شرکت کنندگان در پایان این دوره آموزشی، اقلام فرهنگی مرتبط را نیز دریافت خواهند کرد.

احمدوند با اشاره به برپایی نماز جماعت در ۲۳۰ مرکز و شعبه جمعیت هلال احمر در سراسر کشور در خصوص اهداف برگزاری این برنامه آموزشی هم گفت: ارتباط بهتر با نمازگزاران و حضور موثرتر در محیط های اداری از مهمترین اهداف برگزاری این دوره است.
معاون فرهنگی و آموزشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با تاکید بر برگزاری این برنامه ها در تمامی استان ها تا پایان سال به صورت منطقه ای، تصریح کرد: در این برنامه همچنین طرح سراسری آموزش ائمه جماعات هلال احمر با حضور حجت الاسلام و المسلمین معزی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در تهران آغاز شد.

وی در پایان خبر داد: این دوره آموزشی تا پایان سال به صورت منطقه ای و تجمیع چند استان در یک مرکز برای تمامی نمایندگی ها برگزار خواهد شد.

10/17/2018 5:13:46 PM
آخرین اخبار