S
Header
کد خبر : 62908
گردهمایی کانون های طلاب جمعیت هلال احمر سراسر کشور در اصفهان

اصفهان میزبان کانون های طلاب جمعیت هلال‌احمر سراسر کشور خواهد بود

سرویس اخبار
گردهمایی کانون های طلاب جمعیت هلال احمر سراسر کشور از شنبه ۳ شهریور ماه به مدت ۴ روز به میزبانی استان اصفهان کار خود را آغاز خواهد کرد.
شنبه 3 شهریور 1397 ساعت 09:49
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
اصفهان میزبان کانون های طلاب جمعیت هلال‌احمر سراسر کشور خواهد بود گردهمایی کانون های طلاب جمعیت هلال احمر سراسر کشور از شنبه ۳ شهریور ماه به مدت ۴ روز به میزبانی استان اصفهان کار خود را آغاز خواهد کرد. http://Media.nvhelal.ir//Image/2018/04/201804108015551180_Thum.jpg اصفهان,میزبان,کانون,های,طلاب,جمعیت,هلال‌احمر,سراسر,کشور,خواهد,بود nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر نیز به منظور شرکت در این گردهمایی به همراه مشاور و مدیر کل حوزه نمایندگی ولی فقیه و معاونین این حوزه به اصفهان سفر خواهند کرد.
در این گردهمایی که به تفکیک کانون های طلاب برادران و خواهران برگزار می شود، شرکت کنندگان در کارگاه های آموزشی همچون نقش اجتماعی طلاب، استفاده از ظرفیت های مجازی و آسیب شناسی آن و مسئولیت های اجتماعی طلاب بهره مند خواهند شد.
شرکت کنندگان همچنین با حضور در کارگاه های حمایت روانی در بلایا و کمک های اولیه و ضرورت های آن با جدید ترین رویکردهای علمی و عملی امداد و نجات آشنا خواهند شد.
گفتنی است در این گردهمایی مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه در هلال‌احمر استان ها نیز حضور داشته و در کارگاه های آموزشی مدیریت بحران شرکت می کنند.
این گردهمایی عصر چهارشنبه ۷ شهریور ماه به کار خود پایان خواهد داد.

8/25/2018 9:49:10 AM
آخرین اخبار