S
Header
کد خبر : 62897

برگزاری دوره امداد و کمک های اولیه ویژه طلاب خواهر در شهرک مهدیه حوزه های علمیه قم

سرویس اخبار
اعضای کانون طلاب خواهر در شهرک مهدیه حوزه های علمیه قم با هدف آمادگی امدادی جهت حضور در حوادث و بلایا، در دوره های آموزشی مباحث امدادی را فرا گرفتند.
شنبه 27 مرداد 1397 ساعت 18:50
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
برگزاری دوره امداد و کمک های اولیه ویژه طلاب خواهر در شهرک مهدیه حوزه های علمیه قم اعضای کانون طلاب خواهر در شهرک مهدیه حوزه های علمیه قم با هدف آمادگی امدادی جهت حضور در حوادث و بلایا، در دوره های آموزشی مباحث امدادی را فرا گرفتند. http://Media.nvhelal.ir//Image/2018/08/201808100656238747_Thum.jpg برگزاری,دوره,امداد,و,کمک,های,اولیه,ویژه,طلاب,خواهر,در,شهرک,مهدیه,حوزه,های,علمیه,قم nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ با هماهنگی معاونت امور جوانان و با هدف آماده سازی تیم های امدادی کانون طلاب شهرک مهدیه حوزه های علمیه قم کارگاه های آموزشی امدادی، در این کانون برگزار شد.

جهت آموزش اعضای کانون های طلاب و استفاده از توانمندی این اعضا در فعالیت های امدادی، دوره های آموزشی امداد و کمک های اولیه، با مباحث متنوع از جمله، CPR، پانسمان و آتل بندی و … به صورت کارگاهی با حضور جمعی از اعضای کانون طلاب خواهران برگزار شد.

توانمندسازی نیروهای داوطلب کانون طلاب به منظور بهره گیری متناسب با نیاز از پتانسیل این قشر در مواقع وقوع حوادث احتمالی از جمله اهداف جمعیت هلال احمر در برگزاری این دوره های آموزشی است.

 

8/18/2018 6:50:20 PM
آخرین اخبار