S
Header
کد خبر : 62854
رئیس جمعیت هلال احمر تاکید کرد

راه‌اندازی کمپین نذر آب برای نجات از خشکسالی در سیستان و بلوچستان

سرویس اخبار
 رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در سفر به استان سیستان و بلوچستان گفت: راه اندازی کمپین نذر آب، توزیع سبدها و بسته‌های غذایی مورد نیاز مردم درگیر با خشکسالی از جمله مواردی است که در  دستور کار جمعیت هلال احمر قرار دارد.
پنج‌شنبه 14 تیر 1397 ساعت 08:39
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
راه‌اندازی کمپین نذر آب برای نجات از خشکسالی در سیستان و بلوچستان  رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در سفر به استان سیستان و بلوچستان گفت: راه اندازی کمپین نذر آب، توزیع سبدها و بسته‌های غذایی مورد نیاز مردم درگیر با خشکسالی از جمله مواردی است که در  دستور کار جمعیت هلال احمر قرار دارد. http://Media.nvhelal.ir//Image/2018/07/201807100021581920_Thum.jpg راه‌اندازی,کمپین,نذر,آب,برای,نجات,از,خشکسالی,در,سیستان,و,بلوچستان nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی جمعیت، دکتر علی اصغر پیوندی در سفر به استان سیستان و بلوچستان، گفت: یکی از اهداف جمعیت هلال احمر  کشور در کنار مردم بودن در تمام حوادث طبیعی و غیر طبیعی است.

وی ادامه داد: با توجه به مشکلات خشکسالی های دو دهه اخیر در این استان و معضلات بسیاری که برای مردم به همراه داشته است این نهاد وظیفه خود دانسته تا تمام توانش را برای کمک به مردم این منطقه به کار گیرد.

رئیس جمعیت هلال احمر با بیان اینکه ضروری است راهکارهای پیشگیری ثانویه برای کمتر شدن یا متوقف کردن خشکسالی در منطقه با همکاری سایر نهادها و دستگاه ها بعد از بررسی های کارشناسی مورد توجه قرار گیرد، افزود: با وجود به تلاش ها و اقدامات خوب در منطقه توسط مسئولان استانی برای کاهش مشکلات مردم، جمعیت هلال احمر نیز به عنوان یک نهاد عام المنفعه وظیفه خود می داند از تمام توانش به منظور کاهش رنج و درد مردم استفاده کند.

 

7/5/2018 8:39:51 AM
آخرین اخبار