S
Header
            برپایی مراسم سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) در جمعیت هلال احمر                        حجت الاسلام و المسلمین نصیری از برگزاری نشست های علمی تخصصی در تبیین نهضت عاشورا خبر داد                        مسابقات فرهنگی-مذهبی برگزار می شود                           نخستین اقدام ماندگار در حرکت عاشورا                        معرفت لازمه احساس های عاشورایی است / امروز، الگوپذیری از نهضت حسینی برای رویارویی با استکبار ضروری است                        حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر، ناظر بر اجرای صحیح موقوفات است                        بار دیگر؛ محرم                        پرهیز مسئولان هلال احمر از انجام فعالیت بدون شفافیت /  تلاش کنید تا اعتماد مردمی به عنوان بزرگترین سرمایه هلال احمر تقویت شود                        ارتقاء فرهنگ دینی و ارتباط موثر با خیرین، از مهمترین وظایف دفاتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمراستان هاست                        لزوم هوشیاری بیش از پیش ملت ایران در برابر جنگ های روانی دشمن در جامعه            
کد خبر : 62718
پیام تقدیر دکتر پیوندی خطاب به داوطلبان، امدادگران و جوانان فعال در نوروز 97

همراهی این جمعیت امدادی و داوطلبانه با مردم همیشگی و ناگسستنی است

سرویس اخبار
رئیس جمعیت هلال احمر با پایان یافتن طرح نوروزی هلال احمر در 17 فروردین ماه 97، در پیامی از خدمات داوطلبان، امدادگران و جوانان جمعیت در این ایام تقدیر کرد.
یکشنبه 19 فروردین 1397 ساعت 13:06
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
همراهی این جمعیت امدادی و داوطلبانه با مردم همیشگی و ناگسستنی است رئیس جمعیت هلال احمر با پایان یافتن طرح نوروزی هلال احمر در 17 فروردین ماه 97، در پیامی از خدمات داوطلبان، امدادگران و جوانان جمعیت در این ایام تقدیر کرد. http://Media.nvhelal.ir//Image/2018/04/201804105157052544_Thum.jpg همراهی,این,جمعیت,امدادی,و,داوطلبانه,با,مردم,همیشگی,و,ناگسستنی,است nvhelal 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی این جمعیت؛ متن پیام دکتر علی اصغر پیوندی به شرح زیر است:

 امدادگران، جوانان و داوطلبان ارجمند جمعیت هلال احمر؛
خدمت در هلال احمر در قید زمان و مکان نیست و همین دل‌کَندگی از دنیاست که به داوطلبان روحیه‌ فداکاری بخشیده تا خویش را سخاوتمندانه وقف مردم کنند.
شما امدادگران و جوانان داوطلب هلال احمر در آستانه بهار در سراسر خاک ایران عزیز در پایگاه‌ها و پست‌ها از راحت و فراغت خود گذشتید تا امدادرسان و آرامش‌بخش هموطنان‌ در لحظات ناگوار حوادث باشید. این خدمت داوطلبانه شما مصداق بارز روحیه فداکاری برای ملت بزرگ ایران اسلامی است.
بی‌شک برای داوطلبان جمعیت هلال احمر همه دقایق و لحظات عمر طعم کار و خدمت را دارد اما خدمت به مردم در لطیف‌ترین اوقات طبیعت یعنی نوروز و روزهای ابتدایی سال و استمرار خدمات نوروزی تا چند روز پس از تعطیلات، شیرینی خاصی دارد که ان شاء الله پاداش خدمات خالصانه امدادگران، نجاتگران و جوانان داوطلب هلال احمر با سربلندی دنیوی و اجر اخروی همراه خواهد شد.
تلاش‌های شبانه‌روزیِ شما امدادگران و جوانان عزیز در تعطیلات سال نو در جاده‌ها این پیام را به مردم داشت که هلال احمر همیشه به فکر شما و همیشه در کنار شماست و همراهی این جمعیت امدادی و داوطلبانه با مردم همیشگی و ناگسستنی است.
بار دیگر از تلاش‌های همه شما امدادگران و جوانان عزیز داوطلب هلال احمر که یادگار ارزشمندی را با خدمات نوروزی بر جای گذاردید تشکر و قدردانی می‌کنم و سالی توام با سلامت، موفقیت، شادکامی و خدمات ماندگار برای یکایک شما آرزومندم.

 

4/8/2018 1:06:32 PM
آخرین اخبار