S
Header
            پیام نوروزی مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸                        ضرورت برنامه ریزی و اقدام برای تحقق بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب مبتنی بر تحقیق، فکر و اندیشه                        نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با خانواده شهید داوود مقدم دیدار کرد                        بر ضرورت برنامه ریزی و همت برای نیل به آرمان های انقلاب منطبق با بیانیه گام دوم انقلاب تاکید کرد                        از علی آموز اخلاص عمل                        گسترش تحقیقات در زمینه تحقق اهداف هلال احمر و ارائه راهکاری های مناسب برای آمادگی در مواجهه با حوادث طبیعی و غیرطبیعی / ضرورت حمایت و تقویت موسسه علمی کاربردی هلال احمر                        بیانیه راهبردی گام دوم، راهکار 40 ساله دوم نظام است / تبیین 6 مولفه اساسی رشد و توسعه منابع انسانی در یک سازمان                        بیانیه «گام دوم انقلاب» خطاب به ملت ایران            
کد خبر : 62718
پیام تقدیر دکتر پیوندی خطاب به داوطلبان، امدادگران و جوانان فعال در نوروز 97

همراهی این جمعیت امدادی و داوطلبانه با مردم همیشگی و ناگسستنی است

سرویس اخبار
رئیس جمعیت هلال احمر با پایان یافتن طرح نوروزی هلال احمر در 17 فروردین ماه 97، در پیامی از خدمات داوطلبان، امدادگران و جوانان جمعیت در این ایام تقدیر کرد.
یکشنبه 19 فروردین 1397 ساعت 13:06
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
همراهی این جمعیت امدادی و داوطلبانه با مردم همیشگی و ناگسستنی است رئیس جمعیت هلال احمر با پایان یافتن طرح نوروزی هلال احمر در 17 فروردین ماه 97، در پیامی از خدمات داوطلبان، امدادگران و جوانان جمعیت در این ایام تقدیر کرد. http://Media.nvhelal.ir//Image/2018/04/201804105157052544_Thum.jpg همراهی,این,جمعیت,امدادی,و,داوطلبانه,با,مردم,همیشگی,و,ناگسستنی,است nvhelal 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر به نقل از تارنمای اطلاع رسانی این جمعیت؛ متن پیام دکتر علی اصغر پیوندی به شرح زیر است:

 امدادگران، جوانان و داوطلبان ارجمند جمعیت هلال احمر؛
خدمت در هلال احمر در قید زمان و مکان نیست و همین دل‌کَندگی از دنیاست که به داوطلبان روحیه‌ فداکاری بخشیده تا خویش را سخاوتمندانه وقف مردم کنند.
شما امدادگران و جوانان داوطلب هلال احمر در آستانه بهار در سراسر خاک ایران عزیز در پایگاه‌ها و پست‌ها از راحت و فراغت خود گذشتید تا امدادرسان و آرامش‌بخش هموطنان‌ در لحظات ناگوار حوادث باشید. این خدمت داوطلبانه شما مصداق بارز روحیه فداکاری برای ملت بزرگ ایران اسلامی است.
بی‌شک برای داوطلبان جمعیت هلال احمر همه دقایق و لحظات عمر طعم کار و خدمت را دارد اما خدمت به مردم در لطیف‌ترین اوقات طبیعت یعنی نوروز و روزهای ابتدایی سال و استمرار خدمات نوروزی تا چند روز پس از تعطیلات، شیرینی خاصی دارد که ان شاء الله پاداش خدمات خالصانه امدادگران، نجاتگران و جوانان داوطلب هلال احمر با سربلندی دنیوی و اجر اخروی همراه خواهد شد.
تلاش‌های شبانه‌روزیِ شما امدادگران و جوانان عزیز در تعطیلات سال نو در جاده‌ها این پیام را به مردم داشت که هلال احمر همیشه به فکر شما و همیشه در کنار شماست و همراهی این جمعیت امدادی و داوطلبانه با مردم همیشگی و ناگسستنی است.
بار دیگر از تلاش‌های همه شما امدادگران و جوانان عزیز داوطلب هلال احمر که یادگار ارزشمندی را با خدمات نوروزی بر جای گذاردید تشکر و قدردانی می‌کنم و سالی توام با سلامت، موفقیت، شادکامی و خدمات ماندگار برای یکایک شما آرزومندم.

 

4/8/2018 1:06:32 PM
آخرین اخبار