S
Header
کد خبر : 62656
امام جمعه یزد تاکید کرد

ضرورت استفاده از ظرفیت جوانان داوطلب در هلال احمر

سرویس اخبار
امام جمعه یزد با تاکید بر ضرورت بهره مندی از ظرفیت جوانان در هلال احمر گفت : نیروهای داوطلب هلال احمر چه در بین دختران و چه در بین پسران ظرفیت‌های امداد‌رسانی بسیار زیادی دارند که باید از این ظرفیت به درستی استفاده شود.
پنج‌شنبه 17 اسفند 1396 ساعت 19:37
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
ضرورت استفاده از ظرفیت جوانان داوطلب در هلال احمر امام جمعه یزد با تاکید بر ضرورت بهره مندی از ظرفیت جوانان در هلال احمر گفت : نیروهای داوطلب هلال احمر چه در بین دختران و چه در بین پسران ظرفیت‌های امداد‌رسانی بسیار زیادی دارند که باید از این ظرفیت به درستی استفاده شود. http://Media.nvhelal.ir//Image/2018/03/201803105404783876_Thum.jpg ضرورت,استفاده,از,ظرفیت,جوانان,داوطلب,در,هلال,احمر nvhelal

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر،  آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با تاکید بر اینکه هلال احمر باید از ظرفیت نیروهای مستعد جامعه به ویژه جوانان به درستی استفاده کند، خاطرنشان کرد: نیروهای داوطلب هلال احمر چه در بین دختران و چه در بین پسران ظرفیت‌های امداد‌رسانی بسیار زیادی دارند که باید از این ظرفیت به درستی استفاده شود.

آیت‌الله ناصری یزدی با تقدیر از مشارکت خودجوش جوانان در برنامه‌‎‌های امدادرسانی هلال‌احمر گفت: ظرفیت جوانان داوطلب بیش از پیش در هلال احمر استفاده شود.

امام جمعه یزد در دیدار مدیران هلال احمر کشور و دکتر حرازی سرپرست جمعیت هلال احمر استان یزد، با اشاره به اینکه فعالیت در هلال احمر از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است، اظهار داشت: خدمات در این نهاد هم با توجه به بعد خدمت رسانی به محرومان و نیازمندان و هم فعالیت در زمان حوادث از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

نماینده ولی فقیه در استان یزد خاطرنشان کرد: این که تعداد بسیار زیادی از جوانان جامعه اعلام آمادگی می‌کنند که برای خدمت‌رسانی به جامعه به صورت رایگان و افتخاری فعالیت داشته باشند بسیار ارزشمند است.

ناصری یزدی بیان کرد: این نشان می‌دهد که جوان ما باطن و فطرت الهی خود را حفظ کرده و در راه خدمت‌رسانی به دیگران مشتاق هستند.

امام جمعه یزد تصریح کرد: لازم است هم به لحاظ تخصصی و کاری آموزش‌های لازم به این جوانان داوطلب ارائه شود و هم به لحاظ اعتقادی و دینی برای آنها دوره‌‌های آموزشی و تبیینی در نظر گرفته شود.

وی تصریح کرد: توجه به چنین موضوعاتی سبب می‌شود این روحیه کمک به دیگران به نسل‌های بعدی هم انتقال پیدا کند و تمام جوانان با روحیه دینداری اقدام به حضور در عرصه فعالیت‌های مختلف اجتماعی کنند.

 

3/8/2018 7:37:19 PM
آخرین اخبار