S
Header
کد خبر : 62617
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر

تحول درونی ملت در پرتو اراده الهی، رمز پیروزی انقلاب اسلامی است

سرویس اخبار
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در اجتماع نمازگزاران ساختمان صلح جمعیت هلال احمر، در سخنانی، تحول درونی در سایه اراده الهی را رمز پیروزی انقلاب اسلامی دانست.
شنبه 21 بهمن 1396 ساعت 19:12
حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر
تحول درونی ملت در پرتو اراده الهی، رمز پیروزی انقلاب اسلامی است نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در اجتماع نمازگزاران ساختمان صلح جمعیت هلال احمر، در سخنانی، تحول درونی در سایه اراده الهی را رمز پیروزی انقلاب اسلامی دانست. http://Media.nvhelal.ir//Image/2017/12/201712104811507766_Thum.jpg تحول,درونی,ملت,در,پرتو,اراده,الهی،,رمز,پیروزی,انقلاب,اسلامی,است nvhelal


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، حجت الاسلام و المسلمین معزی در بخش اول سخنان خود با تبریک فرا رسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، دعوت به شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن را یکی از مصادیق بارز امر به معروف دانست و گفت: انقلاب اسلامی با ویژگی های منحصر به فرد، تفاوت های اساسی نسبت به دیگر حرکت های مانند خود در جهان دارد.
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با تاکید بر نقش تاثیر گذار همدلی و اراده قوی مردم در خیزش خود برای تغییر رژیم طاغوت در کشور، به وجود انکار ناپذیر اراده الهی در این زمینه اشاره و خاطر نشان کرد : در کلام وحی نیز به این موضوع اشاره شده است که اراده خداوند در جهت پیشوا ساختن مردم مستضعف است.
وی در بخش بعدی سخنان خود با تبیین عوامل به نتیجه رسیدن انقلاب مردمی جمهوری اسلامی ایران، تحول درونی در آحاد جامعه را آغازگر حرکت های مردمی در بحبوحه پیروزی انقلاب دانست و خاطر نشان کرد: حضور شجاعانه و به دور از ترس در مبارزه، علیه رژیم شاهنشاهی و پیروی از امام خمینی (ره) عواملی بود که در دل و جان ملت شریف ایران نقش بسته بود.
حجت الاسلام و المسلمین معزی با اشاره به اینکه امیدواری و دوری از یاس، ویژگی دیگر انقلابیون بود تصریح کرد: البته همین روحیه امید به آینده بود که توانست در کنار پیروی و اطاعت از فرامین رهبر کبیر انقلاب، همبستگی و اتحاد بین مردم را دو چندان کند.
نماینده ولی فقیه در هلال احمر سپس با یاد آوری این مسئله که رژیم ستمشاهی در آن زمان از حمایت های عدیده ی مادی، نظامی، سیاسی و بین المللی برخوردار بود خاطر نشان کرد: همین عوامل سبب می شد تا کمتر کسی پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی را متصور شود.
حجت الاسلام و المسلمین معزی ادامه داد: لیکن حضور مردم، اتحاد و همبستگی مثال زدنی آنها، بهره مندی از رهنمودها و خط مشی های امام خمینی (ره)، و رهبری داهیانه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای این حرکت عظیم را 40 سال استوار و محکمتر از گذشته پا برجا نگه داشته است.
وی در پایان بار دیگر با تاکید بر حضور حداکثری در راهپیمایی 22 بهمن امسال، همدلی، یکپارچگی و اتحاد بیش از گذشته را رمز استمرار پیشرفت های روز افزون جمهوری اسلامی ایران دانست.

 

2/10/2018 7:12:24 PM